RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci

+8
milutinm
medigo
brankorsa
mr joy
zensea
PasHke
SRDJAN
Silent
12 posters

Strana 5 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Ići dole

Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 5 Empty Re: Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci

Počalji od uco Čet Maj 21, 2009 3:06 am

uco
uco

Broj poruka : 53
Godina : 54
Lokacija : Banja Luka
Datum upisa : 02.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 5 Empty Re: Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci

Počalji od SRDJAN Čet Maj 21, 2009 3:18 am

Ovo je interesantnije od Ruskog ruleta Very Happy Very Happy Very Happy
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 5 Empty Re: Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci

Počalji od medigo Čet Maj 21, 2009 5:43 am

Hahahahaha.... gdje vam je podmornica...Da na ruski rulet imas neke sanse....
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 5 Empty Re: Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci

Počalji od medigo Pet Maj 22, 2009 3:32 am

A pazi sta sam nabavio, jako zanimljivo, hostapleraj deluxe...

Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 5 Lickakapetanija
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 5 Empty Re: Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci

Počalji od medigo Pet Maj 22, 2009 3:35 am

Ovo je dobro, nakacis na brod CG zastavu i napises RCUD i nema problema plovis zajebavas se, a kad ti treba oprema oduzmes nekome iz Srbije i super, ili im iznajmis dnevnik po povoljnoj cijeni...
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 5 Empty Re: Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci

Počalji od Dixie RK Sebastian Pet Maj 22, 2009 4:10 am

Neverovatno !!!
A ovi ovde na forumu se ljute što se piše o ovakvim stvarima !
Evo im sad najbolji primer kakve neprijatnosti mogu da dožive, i sad je VALJDA svima jasno zašto je NEOPHODNO pisati o ovakvim svinjarijama i u Crnoj Gori, a Bogami, i u našem crnom SOPAS-u.
Dixie RK Sebastian
Dixie RK Sebastian

Broj poruka : 334
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 5 Empty Re: Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci

Počalji od SRDJAN Pet Maj 22, 2009 7:29 am

Spremamo se za godisnju Skupstinu pa cemo sve svinjarije tamo izneti, jos jednom apelujem na sve klubove da posalju svoje delegate i da na vreme pripreme dokumentaciju kako bi se stavila na dnevni red.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 5 Empty Re: Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci

Počalji od medigo Pet Maj 22, 2009 10:02 am

Uco nije pohvalno skidati sa interneta slike i lijepiti po forumu. To skoro svak moze. Ja na forum kacim moje fotografije i mogu da ti pruzim priliku da zaronis sa ovim aparatom. Imam na zalihama kiseonik, heli, i Dragerov apsorbens u orginal pakovanju. Tebi ostaje samo da zaronis i nakon toga kaci slike po internetu. Ja cu ti biti u pratnji i sve cu to snimati kamerom. Ako pristajes pozvacemo i ostale ucesnike foruma da nam se pridruze. Naravno supervizor ovog ronjenja bice Beli, jer je on i inicijator, pa cu pruziti priliku i Belom da nam demonstrira ronjenje sa IDA 59. Ako mu je lakse moze i IDA 57 ima toga kod Gacevica, a ja sam dobar s njim, znam coveka.Od svga sto je potrebno je da potpisetes izjavu da ronis na vlastitu odgovornost,drugo je sve moje.
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 5 Empty Re: Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci

Počalji od medigo Sub Maj 23, 2009 1:53 am

Uco svak se moze slikati tako. Osim toga IDA ima i odijelo koje ide u kompletu sa njom. Iz zdravstvenih i ostalih sigurnosnih razloga nijesmo kacili slike odijela. Mada stara narodna kaze: Odijelo ne cini covjeka, ono bi nekima i prilicilo, s obzirom da ronilacko odijelo nijesu obukli ili promijenili, a mi promijenili cetiri drzave.
Moja ponuda za ronjenje sa IDA 59 ostaje otvorena.
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 5 Empty Re: Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci

Počalji od uco Sub Maj 23, 2009 10:42 am

Sliku i link sam postovao da bih uputio i druge ljude na internet stranicu gdje ima mnogo više podataka o IDA-59 nego što ja znam. Prije jedno mjesec dana razgovarao sam s prijateljem o 'ludim' Česima koji testiraju ovih dana na sjevernom Jadranu mehanički rebrider, kad ono ti okači sliku ruskog rebridera, pa se ja upeca ko som na tu temu Wink

Da bih ronio sa tim aparatom ili bilo kojim drugim potrebne su dve stvari:
- da aparat ima važeću potvrdu o tehničkoj ispravnosti i
- da ja imam priznatu diplomu o osposobljenosti za rukovanje sa istim aparatom

Umjesto poziva za ronjenje sa IDA-59 , vrlo rado bih prihvatio poziv za ronjenje na Zenti Wink pa ako bude šta u skorije vrijeme javi !

Pozdrav

Jela



P.S. Molio bih administratora da postove o IDA-59 prebaci u novu temu pod Tehničko ronjenje/CCR/IDA-59. Hvala.
uco
uco

Broj poruka : 53
Godina : 54
Lokacija : Banja Luka
Datum upisa : 02.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 5 Empty Re: Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci

Počalji od zensea Pon Maj 25, 2009 7:03 am

Evo samo malo da podsetim za onu evakuaciju iz podmornica....
pre neko vece sam pricao sa nekim englezom koji je to radio, pa to se vise ne radi kroz torpednu cev (mislim moze u nekim slucajevima) ima sroz drugi metod kroz onaj toranj sa nekim kao platnima koja se izvuku kroz otvor gde se izjednacava pritisak, zatim se pusti smb na koji se nakacis sa karabinerom i pitchi! i naravno koriste se ultra-moderni ccr za evakuaciju sa malim jedrom kojie usporava brzi izron(ovo mislim da ima i na ruskim skalamerijama)..svasta mi je covek ispricao al se slabo secam jer sam bio cirke.
sve one price od pocetka posta su iz kamenog doba drunken
zensea
zensea

Broj poruka : 346
Godina : 51
Datum upisa : 01.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 5 Empty Re: Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci

Počalji od medigo Pon Maj 25, 2009 7:28 am

Ma nisu price iz kamenog doba, iz kamenog doba su ovi sto o tome uopste razmisljaju...Izvini Beli opet ja po tebi...
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 5 Empty Re: Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci

Počalji od ProUrke Ned Okt 25, 2009 11:14 pm

Kakav divan nacin da se zapocne jedan totalno bezvezni dan - ova tema me silno razveselila... Smile

Moram malo da "nadodam" na raspravu ovde - svi ronioci koji su potekli iz vojnog sistema obuke imaju jedan poseban sindrom, a to je da su oni najbolje obuceni i pripremljeni, i da je oprema koju su koristili uvek bila najbolja dostupna u tom trenutku, i da je njihov sistem organizacije jedini dobar i ispravan, i da su uvek i u svemu najbolji... I tako dalje, i tako dalje... A primetno je da u ne malom broju slucajeva spasavanja i vadjenja potonulih predmeta posle njihovih brljotina uvek dodju tamo neki civili "amateri" da urade sve kako treba... Smile Smile Smile

Ali, ono sto me je odusevilo u onom tekstu o Brigiti je da je Brodospas poslao ljude na obuku da bi mogao da bezbedno uradi onakav posao - nije se pojavio neki batica koji je rekao, ono, tipa "sta ku..c oni znaju, sad cemo to MI da uradimo uz ful opremu (stap, kanap, daire, lanac, mecka-na-biciklu...), nemaju oni pojma", nego je neko smislen video da se treba prvo osposobiti i opremiti, a ne obrnuto... Oprema bez osposobljenosti i odgovornosti ne vredi nista...
ProUrke
ProUrke

Broj poruka : 355
Godina : 47
Lokacija : Beograd - Komiža
Datum upisa : 23.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 5 Empty Re: Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu