RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci

+8
milutinm
medigo
brankorsa
mr joy
zensea
PasHke
SRDJAN
Silent
12 posters

Strana 4 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 4 Empty Re: Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci

Počalji od PasHke Pon Maj 11, 2009 3:48 am

Srdjane, slabo ti se vidi ovaj dopis! ae prevedi ga ili provuci kroz neke filtere
PasHke
PasHke

Broj poruka : 233
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 4 Empty Re: Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci

Počalji od SRDJAN Pon Maj 11, 2009 7:45 am

Evo u originalnoj rezoluciji, ako ne budes mogao da vidis, ti reci pa cu prepisati tekst, klikni na sliku,kopiraj je na svoj racunar pa uvelicaj

Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 4 Niksicq
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 4 Empty Re: Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci

Počalji od Pljozgo Pon Maj 11, 2009 10:00 am

Pozdrav svima...
Ja sam nov u svemu ovome pa mi je vrlo bitno da procitam ove izjave.I ako ne poznajem ni jednog od ovih aktera slozio bih se sa
>>
Dixie RK Sebastian ::Silent brate, ...A ovi puritanci kojima smetaju oštriji tonovi, neka se navikavaju. Sve mora da se raščisti.
<<
Takodje ne zelim da sudim o ovoj raspravi ali SRDJANOVE i MEDIGOVE tvrdnje, brate imaju debele cinjenice ili ti dokaze...Meni je sve ovo vrlo bitno jer ne bih zelio da sjutra mene ili moju djecu obucavaju ljudi poput g-dina Veska Mijajlovica (koji je prve ronilacke kurseve zavrsio kod g-dina Dragise Koprivice i koga pritiska 30 tona po cm2 na 10m,) ili g-dina Dragise Koprivice (koji je na sudjenju povodom gore pomenutog incidenta "Brigitt Montanaria", gdje je na zalost doslo do gubitka ljudskih zivota, izjavio da se vise ne osjeca sposobnim za obavljanje ronilackih aktivnosti itd...) ili g-dina Beloga za koga kazu da ni sam ne zna kada je zadnji put zaronio.

Zato mislim da svi treba da iznesu argumente da bi mi potencionalni polaznici mogli da procijenimo na osnovu cinjenica i samo cinjenica, sa kim se upustiti u ronilacke kurseve i ronjenje u opste.

Molim da mi ne zamijerite ali dokle god neko ne iznese bolje dokaze, Srdjan, a i Medigo su me ubijedili da se pomenutih ljudi treba drzati na distanci,a boga mi da ima i malo pravne drzave....eeeeeee....bilo bi tu svega!

P.S. "Cuo sam da je g-din Vesko Mijajlovic kupio doniranim sredstvima neke ino organizacije ili cak vlade SAD, psa-kucka u iznosu od oko 5-6000 (nisam siguran ali cifra nije ispod 4000) eura i da je isti prosao specijalnu obuku za tragenje i spasavanje unesrecenih ronioca (mozda na novosadskom DIF-u). Pomenuta suma je dio donacije namjenjene tehnickom opremanju RCUD Bijela....Kao sto rekoh cuo sam, sto ne znaci i da je tacno! Volio bih da mogu to da dokumentujem kao sto je Srdjan u prethodnim slucajevima"
Pljozgo
Pljozgo

Broj poruka : 14
Lokacija : Castelnuovo
Datum upisa : 11.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 4 Empty Re: Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci

Počalji od Pljozgo Pon Maj 11, 2009 11:52 am

Jos bi da ispostujem Mediga i dam moje skromno misljenje i odgovore na postavljena pitanja:

PITANJA
ODGOVORI
•Da li je ikada postojao DIF u Novom Sadu?
DA
•Da li je ikome poznato ima li predmet RONJENJE na tom fakultetu?
Meni NE
•Kako se zovu ljudi koji daju ovakve izjave?
Prevaranti, Lazovi, Budale
•Kako bi se vi osjećali da ime ovog profesora stoji na vašoj diplomi ili brevetu?
Prevareno, Tuzio bi ga
•Kako se osjeća njegov ČASNI instruktor kad čita ovaj članak?
Nemam broj Koprivice da ga pitam
•Kome je predavao ovaj profesor na DIF-u Novi Sad?
Dabogda ja umro kad ga nadjes
•Ima li koji preživjeli ronilac što je slušao njegova predavanja?
Srecom nije nikome predavao
Posebna priča je pritisak na 10 metara dubine.
•Ko ga je ovoj fizici učio?
Suspect
•Ko danas sluša predavanja ovog profesora i instruktora na kursevima?
scratch
•Ko ga je imenovao za Predsjednika Nastavne komisije neregistrovanog RSCG?
Self service
•Koliki je tek pritisak na 20 metara kod ovog profesora?
45000 kgf/cm2 = 44129.925 bara,
a kako su mene ucili
3 bara = 3.059 kgf/cm2
•Mošete li zamisliti novinara VIJESTI koji prenese u novine ovakvu izjavu? Prirodna plavusa
Možete li zamisliti roditelje čiju djecu obučava ovaj profesor i instruktor? pale

Pozdrav!
Pljozgo
Pljozgo

Broj poruka : 14
Lokacija : Castelnuovo
Datum upisa : 11.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 4 Empty Re: Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci

Počalji od medigo Uto Maj 12, 2009 12:34 am

E, zaboravismo Brigitu ,cuvenu ljubavnicu jos cuvenijeg Belog....
Evo za tvoju dusu ti si Beli, a ovo je Bell...
Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 4 Zvonorisajy
By medigo


Poslednji izmenio medigo dana Uto Maj 12, 2009 12:39 am, izmenjeno ukupno 1 puta
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 4 Empty Re: Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci

Počalji od medigo Uto Maj 12, 2009 12:37 am

Ovo je samo malo imam ja mnogo toga, dao mi Vesko... je*iga meni slike vama brevete, mene nije vas zajebao...
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 4 Empty Re: Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci

Počalji od medigo Sre Maj 13, 2009 8:00 am

Da ne bude zabune. Ovo nije zvono u kom se vozio Dragiše gore dolje kao sa
liftom, pa nije dokazano da li je bio belman ili lift boy. Ovo zvono ima
sve tegove, a Dragišino ne. Baš sam se interesirao kod ovih stručnjaka u
Puli kako je moguće da teg od zvona otpadne. Nebih da vam kažem odgovor.
Možda će to Vortex bolje znati.
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 4 Empty Re: Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci

Počalji od Pljozgo Pet Maj 15, 2009 4:50 am

Hmmm...Nisam bas siguran kako može da "otpadne"...ali ajde da pokušam...Samo ako ih bellman "SLIPUJE", da? Baš me interesuje, aj Medigo pojasni mi malo!

Ej, našao sam dokaz o postojanju onog famoznog Veskovog predmeta na novosadskom DIF-u What a Face evo u prilogu:

Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 4 Scubasoccer192
Pljozgo
Pljozgo

Broj poruka : 14
Lokacija : Castelnuovo
Datum upisa : 11.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 4 Empty Re: Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci

Počalji od SRDJAN Pet Maj 15, 2009 5:09 am

A ko je ovaj sa maskom i perajima, jel Vesko ili mozda onaj nekadasnji Predsednik SOPAS-a Milos Stojanovic, posto su njih dvojica zajedno pohadjali nepostojeci kurs za samostalnog ronioca Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 4 Empty Re: Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci

Počalji od medigo Sub Maj 16, 2009 8:29 am

E a vidi ovo....
Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 4 Batskafrisajz
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 4 Empty Re: Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci

Počalji od medigo Sub Maj 16, 2009 8:31 am

Zamisli da su se pojedini iz JNA dokopali ovoga..... Bilo bi posla i za Haske istrazitelje...
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 4 Empty Re: Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci

Počalji od SRDJAN Sub Maj 16, 2009 10:00 am

A zamisli tek da da se dokopao Vesko, pa za one vrse sto je sa njima vadio stare granate je dobio milionske donacije koje je strpao u dzep, da je imao ovu ronilicu mogu da zamislim koliko bi se tek onda nakrao.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 4 Empty Re: Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci

Počalji od SRDJAN Sub Maj 16, 2009 10:02 am

Ne znam ko bi je samo vozio, jel Koprivica ? Mozda je i za to polagao kao i za sve ostalo.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 4 Empty Re: Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci

Počalji od medigo Sub Maj 16, 2009 10:11 am

Da on je na kursu u bratskoj na rusiji ucio sve i svasta ukljucujuci i SOCIJALIZAM KAO DRUSTVENO UREDJENJE tako da nije problem ronilica....
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 4 Empty Re: Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci

Počalji od SRDJAN Sub Maj 16, 2009 10:14 am

Predlazem da se onda na ovom forumu otvori tema nalik na neku rubriku u Mikijevom ili Politikinom zabavniku, pa da onda izglasamo da Koprivica bude urednik i moderator, da li se slazete sa predlogom ?
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 4 Empty Re: Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci

Počalji od medigo Sub Maj 16, 2009 10:15 am

A vidi ovo na koga te potsjecam?????
Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 4 Jauzvonu
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 4 Empty Re: Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci

Počalji od SRDJAN Sub Maj 16, 2009 10:22 am

Auuuuuuuuuu, a ja pomislio da se nije slucajno Koprivica maskirao, ili uradio neku fotomontazu Laughing Laughing Laughing
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 4 Empty Re: Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci

Počalji od medigo Ned Maj 17, 2009 12:23 am

A pazi sad, nagradno pitanje: STA JE NA SLICI ?
Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 4 Idazapakresajz
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 4 Empty Re: Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci

Počalji od medigo Ned Maj 17, 2009 12:31 am

Evo mala pomoc:
uredjaj na slici moze da se koristi u svim prevoznim sretstvima, avionu, kamionu, automobilu, helikopteru, brodu, tenku, podmornici...itd...itd, a sto je najvaznije usko je povezan sa SEX-om...mogu i da objasnim...slika je moja narav no nije preuzeta iz nicijeg udzbenika iako je deo savremenog ronjenja...hahahhahaha.
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 4 Empty Re: Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci

Počalji od medigo Čet Maj 21, 2009 12:21 am

Ajde zar niko nezna staje, evo ovako izgleda otpakovan....
Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 4 Idaotpakovanarisajaz
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 4 Empty Re: Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci

Počalji od uco Čet Maj 21, 2009 2:04 am

Taj uređaj služi za smanjenje potencije, jer poslije njegovog korištenja se 'ne diže' određeno vrijeme Very Happy

To je ruska IDA- ?? ne znam model, mehanički rebrider za spašavanje iz podmornica. Mislim da radi do jedno 200 metara, možda i više.

Zanimljivo je da sada Česi eksperimentišu ponovo sa mehaničkim mješanjem plinova, a taj princip je upravo korišten na ovom rebrideru.

Otkud ti ovo Smile

pozdrav
uco
uco

Broj poruka : 53
Godina : 54
Lokacija : Banja Luka
Datum upisa : 02.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 4 Empty Re: Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci

Počalji od medigo Čet Maj 21, 2009 2:34 am

Od tog Ceskog eksperimenta meni je mnogo zanimljivije sto ti mislis da ovo uopste i radi, a kamoli do 200metara...
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 4 Empty Re: Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci

Počalji od medigo Čet Maj 21, 2009 2:38 am

Ovo je cuveni 59 i imam ja mnogo toga....
Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 4 Ida59risaze
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 4 Empty Re: Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci

Počalji od uco Čet Maj 21, 2009 2:43 am

Mislili su i podmorničari da radi .. Very Happy

Šalim se, naravno ! Bio je predviđen da radi na tim dubinama , a sad je muzejski primjerak!
uco
uco

Broj poruka : 53
Godina : 54
Lokacija : Banja Luka
Datum upisa : 02.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 4 Empty Re: Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci

Počalji od medigo Čet Maj 21, 2009 2:49 am

Djavola muzejske, da te cuje Beli popizdio bi, to jos radi....
Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 4 Jaiidaotpakrisajz
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci - Page 4 Empty Re: Culi smo o ovome, ali slika govori bolje od reci

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu