RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PADI to CMAS / CMAS to PADI

+11
waterworld
Edgar
posejdon
ProUrke
mr joy
SRDJAN
milutinm
zensea
Silent
TRITON
.
15 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

PADI to CMAS / CMAS to PADI - Page 3 Empty Re: PADI to CMAS / CMAS to PADI

Počalji od Dixie RK Sebastian Uto Apr 13, 2010 2:50 am

ProUrke ::
Zasto nije moguce roniti u mokrom odelu u 18 stepeni tri zarona dnevno? I

Tebi to nije nikakva frka, jer ispod neoprena imas jednu oblogu u koju si investirao nenormalno mnogo vremena i novca ! Twisted Evil
Dixie RK Sebastian
Dixie RK Sebastian

Broj poruka : 334
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

PADI to CMAS / CMAS to PADI - Page 3 Empty Re: PADI to CMAS / CMAS to PADI

Počalji od ProUrke Uto Apr 13, 2010 2:56 am

Dixie RK Sebastian ::
ProUrke ::
Zasto nije moguce roniti u mokrom odelu u 18 stepeni tri zarona dnevno? I

Tebi to nije nikakva frka, jer ispod neoprena imas jednu oblogu u koju si investirao nenormalno mnogo vremena i novca ! Twisted Evil

Sad si najdeblji u Parlamentu matora drtino... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
ProUrke
ProUrke

Broj poruka : 355
Godina : 47
Lokacija : Beograd - Komiža
Datum upisa : 23.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

PADI to CMAS / CMAS to PADI - Page 3 Empty Re: PADI to CMAS / CMAS to PADI

Počalji od TRITON Uto Apr 13, 2010 5:26 am

6 meseci x 3 zarona dnevno = 180 zarona Laughing Laughing Laughing . Bez ljutnje, nadam se da mene nece azot u godinama tako stici. Od sada koristim Tx30/30. Very Happy .
150, 200 ili 250 zarona, u cemu je uopste sustina...
TRITON
TRITON

Broj poruka : 283
Godina : 57
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 16.09.2009

http://www.triton-ast.rs

Nazad na vrh Ići dole

PADI to CMAS / CMAS to PADI - Page 3 Empty Re: PADI to CMAS / CMAS to PADI

Počalji od Dixie RK Sebastian Uto Apr 13, 2010 6:23 am

ProUrke ::
Dixie RK Sebastian ::
ProUrke ::
Zasto nije moguce roniti u mokrom odelu u 18 stepeni tri zarona dnevno? I

Tebi to nije nikakva frka, jer ispod neoprena imas jednu oblogu u koju si investirao nenormalno mnogo vremena i novca ! Twisted Evil

Sad si najdeblji u Parlamentu matora drtino... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

I dalje udobno smešten na poziciji broj 3. Tvoj lik i delo ne bledi čak i kad odeš u tu pustraru pa pozicija broj 1 zauvek pripada Tebi, a instruktor Debeljko ne dozvoljava moj proboj na lestvici. Very Happy
Dixie RK Sebastian
Dixie RK Sebastian

Broj poruka : 334
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

PADI to CMAS / CMAS to PADI - Page 3 Empty Re: PADI to CMAS / CMAS to PADI

Počalji od ProUrke Uto Apr 13, 2010 6:53 am

Dixie RK Sebastian ::
ProUrke ::
Dixie RK Sebastian ::
ProUrke ::
Zasto nije moguce roniti u mokrom odelu u 18 stepeni tri zarona dnevno? I

Tebi to nije nikakva frka, jer ispod neoprena imas jednu oblogu u koju si investirao nenormalno mnogo vremena i novca ! Twisted Evil

Sad si najdeblji u Parlamentu matora drtino... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

I dalje udobno smešten na poziciji broj 3. Tvoj lik i delo ne bledi čak i kad odeš u tu pustraru pa pozicija broj 1 zauvek pripada Tebi, a instruktor Debeljko ne dozvoljava moj proboj na lestvici. Very Happy

Ugasio si ga kad se vratim sa mora - skaces na poziciju 2 minimum... Very Happy
ProUrke
ProUrke

Broj poruka : 355
Godina : 47
Lokacija : Beograd - Komiža
Datum upisa : 23.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

PADI to CMAS / CMAS to PADI - Page 3 Empty Re: PADI to CMAS / CMAS to PADI

Počalji od Dixie RK Sebastian Uto Apr 13, 2010 7:05 am

ProUrke ::
Dixie RK Sebastian ::
ProUrke ::
Dixie RK Sebastian ::
ProUrke ::
Zasto nije moguce roniti u mokrom odelu u 18 stepeni tri zarona dnevno? I

Tebi to nije nikakva frka, jer ispod neoprena imas jednu oblogu u koju si investirao nenormalno mnogo vremena i novca ! Twisted Evil

Sad si najdeblji u Parlamentu matora drtino... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

I dalje udobno smešten na poziciji broj 3. Tvoj lik i delo ne bledi čak i kad odeš u tu pustraru pa pozicija broj 1 zauvek pripada Tebi, a instruktor Debeljko ne dozvoljava moj proboj na lestvici. Very Happy

Ugasio si ga kad se vratim sa mora - skaces na poziciju 2 minimum... Very Happy
Urediću da, tjekom boravka tu, budeš sustavno kljukan pa taj tvoj plan neće imati uspješnicu. Twisted Evil
Inače, u toku je intenzivna priprema za odlazak u Sharm 9.maja tekuće godine, a ne bi da prijatelju dr.Dikiću razvalim one mašine kad odem tamo na pregled !
Dixie RK Sebastian
Dixie RK Sebastian

Broj poruka : 334
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

PADI to CMAS / CMAS to PADI - Page 3 Empty Re: PADI to CMAS / CMAS to PADI

Počalji od medigo Uto Apr 13, 2010 7:19 am

Urke nemogu da ti posaljem PM, ajde ti meni posalji HR broj, prolazim za koji dan tuda pa se mozda vidimo..
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

PADI to CMAS / CMAS to PADI - Page 3 Empty Re: PADI to CMAS / CMAS to PADI

Počalji od Gost Uto Apr 13, 2010 7:34 am

Ako ronis tri puta dnevno šest meseci to je 180 zarona??? Mesec još uvek ima 30 dana...Puta tri,pa šest meseci...Ili je to previše za momka kao sto si ti Anibuse?
Pod dva ako si me video u mom lepom mokrom odelu,to znaci da kao i svaki vikendaš dolaziš na more leti 10-15 dana. Leti ne šetam u suvom odelu...
Gačević tebe ne zna...Kao ni ja.A da Veska poznaješ to ti verujem...Stil vam je sličan...Toliko od mene...A ti sad razvijaj teorije zavere i poradi na računu... Embarassed

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

PADI to CMAS / CMAS to PADI - Page 3 Empty Re: PADI to CMAS / CMAS to PADI

Počalji od anibus Uto Apr 13, 2010 9:30 pm

Vidis da znas matematiku, pa zasto onda lupas u vezi zarona? Svi mi znamo ko kolko roni godisnje. Zato te molim da ne dajes takve dezinformacije. Kada neko drugi namerno pogresno napise odmah uvidis gresku. Tako i mi koji godinama ronimo lako vidimo da neko laze u vezi zarona. Lako je sracunati, vidis kako si lepo izveo matematiku, e pa tako i ja iz pouzdanih izvora znam da ti godisnje nemozes da napravis 200 zarona. To se odnosi licno na tebe. Gacevic nezna ko je Anibus, jer i ne treba da zna, ali je moj dobar prijatelj. Anibus je samo moje ime na ovom forumu to nezaboravi, kao sto je tvoje Galileo.
anibus
anibus

Broj poruka : 78
Datum upisa : 09.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

PADI to CMAS / CMAS to PADI - Page 3 Empty Re: PADI to CMAS / CMAS to PADI

Počalji od Gost Sre Apr 14, 2010 12:04 am

Sada si me ubedio...Da nisi pomenuo "pouzdan" izvor i da nisi namerno pogresio u racunu ja bih obmanjivao javnost sa brojem svojih zarona jer je to jako bitna stvar...Ali ti si me provalio,svaka cast...A bolje da ti ne prenosim sta Gacevic misli o tebi i tvojim postovima...Zarad tog "dobrog prijateljstva".

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

PADI to CMAS / CMAS to PADI - Page 3 Empty Re: PADI to CMAS / CMAS to PADI

Počalji od anibus Sre Apr 14, 2010 1:26 am

Ako je zbog Gacevica onda prekidam diskusiju!
anibus
anibus

Broj poruka : 78
Datum upisa : 09.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

PADI to CMAS / CMAS to PADI - Page 3 Empty Re: PADI to CMAS / CMAS to PADI

Počalji od Gost Sre Apr 14, 2010 7:11 pm

Iz pouzdanih izvora znam da cu uskoro obaviti seriju višednevnih ponovljenih zarona...U zavisnosti od zdravstvene,porodične,poslovne i globalne situacije koristiću suvo ili mokro odelo.Zbog što objektivnijeg informisanja ronilačke javnosti,a i svih zainteresovanih ljubitelja računa i enigmatike,nastojaću da do kraja sezone broj mojih zarona,koji predstavljaju bitan faktor u ronjenju na ovim prostorima a i šire, ne pređe neku kritičnu cifru koja bi otežala računanje i zbog čega bi se potkradale namerne greške u konačnom izveštaju o ovoj važnoj i delikatnoj temi.U tom duhu pozivam i sve zainteresovane Srbe iz Srbije da svoje ronilačke prvomajske ekskurzije produže i posle praznika da bi sezona trajala što duže i samim tim mi omogućili da ne molim krajem oktobra penzionere i raspuštenice da zarone sa mnom kako bih dostigao 200 zarona i ispunio svoj zivotni san.

Sportski pozdrav,doktor Galileo

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

PADI to CMAS / CMAS to PADI - Page 3 Empty Re: PADI to CMAS / CMAS to PADI

Počalji od ProUrke Sre Apr 14, 2010 8:17 pm

Hehehehehe... Zli doktor, zli... Very Happy Very Happy Very Happy

A jel smem ja da napisem da imam samo 300 zarona godisnje? Pa da bacim racun na forum? Wink
ProUrke
ProUrke

Broj poruka : 355
Godina : 47
Lokacija : Beograd - Komiža
Datum upisa : 23.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

PADI to CMAS / CMAS to PADI - Page 3 Empty Re: PADI to CMAS / CMAS to PADI

Počalji od Gost Sre Apr 14, 2010 10:55 pm

Nemoj Urke molim te da ne bi računice i analize sa mene prešle lično na tebe...Iovako smo dojadili normalnom svetu na forumu. bounce

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

PADI to CMAS / CMAS to PADI - Page 3 Empty Re: PADI to CMAS / CMAS to PADI

Počalji od medigo Čet Apr 15, 2010 5:23 am

Grdji ste od Koprivice....
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

PADI to CMAS / CMAS to PADI - Page 3 Empty Re: PADI to CMAS / CMAS to PADI

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu