RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI...

+14
jozici
Dixie RK Sebastian
mica77
ProUrke
Edgar
Neo
mr joy
Sile
SRDJAN
cole97
TRITON
djuro strugar-stari
medigo
.
18 posters

Strana 4 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI... - Page 4 Empty Re: RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI...

Počalji od cole97 Pet Apr 02, 2010 10:35 pm

/


Poslednji izmenio cole97 dana Sub Apr 03, 2010 12:27 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

cole97

Broj poruka : 19
Datum upisa : 31.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI... - Page 4 Empty Re: RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI...

Počalji od cole97 Pet Apr 02, 2010 10:36 pm

/


Poslednji izmenio cole97 dana Sub Apr 03, 2010 12:27 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

cole97

Broj poruka : 19
Datum upisa : 31.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI... - Page 4 Empty Re: RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI...

Počalji od cole97 Pet Apr 02, 2010 10:50 pm

/


Poslednji izmenio cole97 dana Sub Apr 03, 2010 12:27 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

cole97

Broj poruka : 19
Datum upisa : 31.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI... - Page 4 Empty Re: RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI...

Počalji od cole97 Pet Apr 02, 2010 11:00 pm

/


Poslednji izmenio cole97 dana Sub Apr 03, 2010 12:28 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

cole97

Broj poruka : 19
Datum upisa : 31.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI... - Page 4 Empty Re: RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI...

Počalji od mica77 Pet Apr 02, 2010 11:03 pm

A kako bi bilo da nam cole okaci svoje ime,prezime i kategoriju,kao i svoje misljenje umesto copy-paste postova sa interneta,to znamo i sami

vlada747 ::Dragi forumasi,

Zamolio bih Vas da svojim postovima objektivno (koliko je to moguce) razjasnite razlike izmedju asocijacija..

Lepo je Vlada rekao,svojim,a ne tudjim,zato se i vode ovakve polemike jer vecina vas radi i kurseve ovakvom metodom,zato i branite kojekakve glupe asocijacije jer vam jedino one mogu to omoguciti takav rad,najbolja je ona asocijacija koja ima sve decidno propisano,kao i sve originalne materijale za sve svoje programe,a onda je tu na instruktoru da taj program i materijale na najbolji moguci nacin predstavi i prenese na ucenike.Cudi me da neki clanovi koji stavljaju akcenat na svoje obrazovanje mogu pisati pojedine gluposti i slepo braniti asocijacije koje su nepriznate i davno otisle u istoriju.To me podseca na poslednje trzaje pobornika komunizma i slicnih partijskih sistema,do zadnjeg dana su lupetali gluposti i pricali bajke narodu misleci da ce im to pomoci da ostanu na vlasti,a lagali su sami sebe.

mica77

Broj poruka : 29
Datum upisa : 24.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI... - Page 4 Empty Re: RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI...

Počalji od medigo Pet Apr 02, 2010 11:11 pm

U Srbiji i CG se nemoze koristiti niti jedna literatura kao strucna za obrazovanje ronilaca, nema nijedna prevedena na srpski jezik niti je ijedna skola ronjenja registrovana u ministarstvu prosvete, a to zakon trazi....
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI... - Page 4 Empty Re: RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI...

Počalji od cole97 Pet Apr 02, 2010 11:12 pm

/


Poslednji izmenio cole97 dana Sub Apr 03, 2010 12:28 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

cole97

Broj poruka : 19
Datum upisa : 31.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI... - Page 4 Empty Re: RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI...

Počalji od SRDJAN Pet Apr 02, 2010 11:17 pm

Slazem se jednim delom i sa Micom, a i sa tobom, ali mislim da ces se i ti sloziti da predstavljanje treba biti prvi post nakon sto se registrujes, osim za neke ljude koji su se na ovaj forum prijavili sa namerom da provociraju i vrse opstrukciju, sto smo do sada vise puta imali prilike da vidimo, da im ne navodim sada nickove.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI... - Page 4 Empty Re: RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI...

Počalji od SRDJAN Pet Apr 02, 2010 11:20 pm

medigo ::U Srbiji i CG se nemoze koristiti niti jedna literatura kao strucna za obrazovanje ronilaca, nema nijedna prevedena na srpski jezik niti je ijedna skola ronjenja registrovana u ministarstvu prosvete, a to zakon trazi....

SSI jedini ima prevedene materijale, (ako izuzmemo PADI OWD) nemoj mi sad samo prosipati teoriju Sveta ronjenja o razlikama Srpskog i Hrvatskog jezika, a sto se Ministarstva i Zakona tice, to je druga tema, ne pricamo o tome sada.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI... - Page 4 Empty Re: RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI...

Počalji od medigo Pet Apr 02, 2010 11:33 pm

SSI ima prevedene materijale, a Hrvatski je jedan od vise sluzbenih jezika u CG, ali nije registrovan kao skola ni kod nas ni kod vas, sto se tice razlika u jeziku mnogo je manja od engleskog....
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI... - Page 4 Empty Re: RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI...

Počalji od medigo Sub Apr 03, 2010 2:19 am

Koliki je problem napraviti ARSO -asocijaciju ronjenja u Srba i ostalih?

Ovo je za oskara, odavno se nisam sladje nasmejao....
Pa vidio si test sto su prvili, zamisli materijale i plan i program obuke....
Izlazio bi u Tomovima....
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI... - Page 4 Empty Re: RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI...

Počalji od SRDJAN Sub Apr 03, 2010 2:42 am

Samo treba jos i da nadjes neku budalu i cirkuzanta poput Karjuka da bude Predsednik Very Happy Very Happy Very Happy
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI... - Page 4 Empty Re: RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI...

Počalji od Gost Sub Apr 03, 2010 4:32 am

Mico77,
TO JE POENTA. Hvala Bogu da je neko primetio...Standardi,visejezicni didakticki materijali(knjiga,dvd...) vezbe u bazenu i otvorenoj vodi primerene stvarnim,realnim situacijama u ronjenju...Upoznao sam i previse OWD ili P1 ronilaca koji su kategoriju stekli u bazanu.O praznjenju maske i elementarmim ronilackim vestinama ni govora. To je ipak stvar (NE) OZBILJNOSTI instruktora,a ne kvalitet odredene asocijacije. ZNACI AKO UCIS IZ NEKIH FOTOKOPIJA, PA ZA TEBE JE OVAKO A ZA DRUGOG ONAKO,SVE JE DZABE...pa i taj papiric koji kaze da si ronilac otvorenih voda ili p1.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI... - Page 4 Empty Re: RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI...

Počalji od SRDJAN Sub Apr 03, 2010 5:03 am

Ma jasno je to odavno moj Galileo, to ja odavno pricam, ali vecina njih ne razume, kao da pricam Kineski, jedino SSI ima kompletne materijale koji decidno preciziraju i odredjuju svaki detalj obuke, i jos su uz to svi na nasem jeziku, nema sanse da bude razlike u obucenosti kursista, svaki mora biti identicno obucen, pa znas i sam do kojih detalja je razlozena, opisana i prezentovana metodika vezbi, a sada cak postoji i DVD koji su tako fenomenalno napravili da i dete od 5 godina moze shvatiti o cemu se govori i razumeti kljucne stvari koje su naglasene u svakoj pojedinacnoj vezbi, nema onih jajarskih fora "zasto si uradio tako, kada je trebalo onako, jel nisi video kako ja to radim", znaci rezime je prost, SSI je na prvom mestu u tom segmentu.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI... - Page 4 Empty Re: RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI...

Počalji od medigo Sub Apr 03, 2010 5:33 am

Pa zar mislis da i drugi neznaju kao izgleda knjiga i dvd SSI, znaju baraco svi, ali se postavlja pitanje "ko ce to da plati"....
Prvo nece niti jedan instruktor da da 50eura za materijale, a kako onda da ocekujes od nekoga ko nezna sta ti materijali nude.....
Vidis da je sve na fotokopir masini.....
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI... - Page 4 Empty Re: RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI...

Počalji od SRDJAN Sub Apr 03, 2010 5:41 am

Kakvi materijali, takve i asocijacije, a i kursevi, dokle god se bude kopiralo, i radili kursevi za bagatelu, ronjenje ce nam biti takvo kakvo i jeste.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI... - Page 4 Empty Re: RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI...

Počalji od medigo Sub Apr 03, 2010 5:45 am

Ma da i sva ova prica je ovdje je uzaludna.....
Mlatimo plaznu slamu.....
Nego dosadno malo pa eto, sad ce more, brod plovidba pa vas bar ja necu smarat.... Very Happy
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI... - Page 4 Empty Re: RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI...

Počalji od Sile Sub Apr 03, 2010 10:30 am

Edgar :: U mojoj struci je negde slična situacija. Od deset doktora, pet će biti osrednjih, tri katastrofalna a dva izuzetno dobra. I ne bi trebalo da zdravlje pacijenta zavisi od toga kojeg doktora će ''zapatiti'' vec bi sistem trebao biti takav da nas izjednaci sa poštovanjem normi u ''procesu prozvodnje''.Tako ce najveci broj pacijenata dobro proći.Oni koji su isuviše atipični, dobro im biti neće jer im šema( protokol) ne pomaže. Ali ovakvih slučajeva je manje pa će generalno gledano dobar lekar biti onaj koji poštuje protokole a ne onaj koji ima ''nos'' za ...
I zato ja mislim da je sistem ( u ovom slučaju ron. asocijacija) ipak nešto bitnija.Odnosno trebala bi da bude bitnija .
Sistem koji funkcioniše, zato i funkcioniše jer ima svoje metode kontrole,povratne sprege,negativne selekcije, prilagodjen karakteristikama današnjeg vremena i td.
Izvini što ponovo navodim tvoj komentar. Prošle večeri sam mislio da je dobro da zaobiđem jedno pitanje, međutim, evo celog dana razmišljam o njemu i ipak ne mogu, a da te ne pitam Smile . I ako se ne poznajemo lično, cenim tvoje komentare ovde na forumu, jer mislim da su realni i bez obzira što nisi Instruktor, razmišljaš na takav način (možda bi trebalo da poradiš nešto u tom smeru... Smile ). Drugo, poštujem i tvoje profesionalno opredeljenje, jer mislim da hirurgija spada u najtežu i najcenjeniju granu medicine, bez obzira na oblast.
Dakle i pored toga što imam dosta prijatelja i poznanika lekara (jedna od njih mi je i kuma...) i što sam često o tome razgovarao sa njima, voleo bih da čujem i tvoj stav, a pitanje bi bilo:
Kada bi trebalo da, recimo, ideš na operaciju bubrega, srca ili nekog vitalnog organa, možda i veoma rutinsku operaciju slepog creva, da li bi otišao u najbližu ustanovu, gde će te operisati lekar koji je trenutno dežuran, ili bi uradio nešto drugo?
Dao bih komentar posle tvog odgovora, ako se ne ljutiš Smile .
Sile
Sile

Broj poruka : 172
Godina : 68
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 05.12.2008

http://www.nautilus.rs

Nazad na vrh Ići dole

RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI... - Page 4 Empty Re: RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI...

Počalji od Sile Sub Apr 03, 2010 10:37 am

mica77 ::A kako bi bilo da nam cole okaci svoje ime,prezime i kategoriju,kao i svoje misljenje umesto copy-paste postova sa interneta,to znamo i sami
Lepo je Vlada rekao,svojim,a ne tudjim,zato se i vode ovakve polemike jer vecina vas radi i kurseve ovakvom metodom,zato i branite kojekakve glupe asocijacije jer vam jedino one mogu to omoguciti takav rad,najbolja je ona asocijacija koja ima sve decidno propisano,kao i sve originalne materijale za sve svoje programe,a onda je tu na instruktoru da taj program i materijale na najbolji moguci nacin predstavi i prenese na ucenike.Cudi me da neki clanovi koji stavljaju akcenat na svoje obrazovanje mogu pisati pojedine gluposti i slepo braniti asocijacije koje su nepriznate i davno otisle u istoriju.To me podseca na poslednje trzaje pobornika komunizma i slicnih partijskih sistema,do zadnjeg dana su lupetali gluposti i pricali bajke narodu misleci da ce im to pomoci da ostanu na vlasti,a lagali su sami sebe.
Bez uvrede Smile , ne branim nikoga, ali kako bi bilo da nam i mica okači svoje ime,prezime i kategoriju takođe...
Sile
Sile

Broj poruka : 172
Godina : 68
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 05.12.2008

http://www.nautilus.rs

Nazad na vrh Ići dole

RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI... - Page 4 Empty Re: RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI...

Počalji od . Sub Apr 03, 2010 1:35 pm

.


Poslednji izmenio vlada747 dana Sub Jun 08, 2013 2:04 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

.
Admin

Broj poruka : 507
Datum upisa : 29.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI... - Page 4 Empty Re: RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI...

Počalji od Edgar Sub Apr 03, 2010 8:44 pm

Sile,
hvala na napisanom misljenju.Jedna od stvari koji ti godine donesu je i neki vid "pada obrtaja".Ranije sam i ja bio mnogo zesci, kategoricniji pa kako ti izraste po koja seda naucis jednostavno da budes tolerantiji, nesto kao "nije tesko biti fin",naucis da je zivot mnogo vise siv nego sto je crno-beo.Otud i lakoca komunikacije i bla-bla-bla.
Instruktorska kategorija mi se vec neko vreme vrzma po glavi, ali mi nedostatak vremena glavni kotra rezon. Naci cu vremena da odradim i izpolazem sto je potrebno ali posle toga je problem.Ja jednostavno nemam toliko vremena da drzim kurseve i da se posvetim svemu tome koliko mislim da bi trebalo.Mada,... ko zna ,..mozda ipak!

A sto se tice pitanja,, i mog odgovora i daljih komentara- sve je ok sto se mene tice ali ne bih hteo da zamaram ostale.Jedino ako ti nije namera da izvuces neku analogiju vezano za ronjenje.( sto je naravno moguce)

Mozda u rubrici -Razno. ?
Edgar
Edgar

Broj poruka : 162
Godina : 60
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 27.04.2009

http://www.edgar-dive.com

Nazad na vrh Ići dole

RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI... - Page 4 Empty Re: RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI...

Počalji od Sile Sub Apr 03, 2010 11:53 pm

Edgar ::A sto se tice pitanja,, i mog odgovora i daljih komentara- sve je ok sto se mene tice ali ne bih hteo da zamaram ostale.Jedino ako ti nije namera da izvuces neku analogiju vezano za ronjenje.( sto je naravno moguce)?
Jeste, upravo je u tome stvar, takođe osetim te sede vlasi o kojima pričaš, pa iz tih razloga pokušavam da smirim strasti. A mislim da i ti to osetiš više od nekih Smile. Ona priča o klinu i ploči nikako nije dobra i ne vodi ničemu. Evil or Very Mad
Sile
Sile

Broj poruka : 172
Godina : 68
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 05.12.2008

http://www.nautilus.rs

Nazad na vrh Ići dole

RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI... - Page 4 Empty Re: RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI...

Počalji od Sile Sub Apr 03, 2010 11:55 pm

vlada747 ::@Cole
Nadam se da nisi zbog komentara obrisao svoje postove.
Zamolio bih te da ako ti nije veliki problem i gnjavaza da ih vratis.

Ja takođe...
Sile
Sile

Broj poruka : 172
Godina : 68
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 05.12.2008

http://www.nautilus.rs

Nazad na vrh Ići dole

RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI... - Page 4 Empty Re: RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI...

Počalji od medigo Ned Apr 04, 2010 12:04 am

Cole je za razliku od mene vrlo brzo shvatio da se ovo pisanje ovdje moze porediti sa mokrenjem u more....
Vrlo rado i brzo cu ti se pridruziti....
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI... - Page 4 Empty Re: RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI...

Počalji od Edgar Ned Apr 04, 2010 8:27 am

Pa dobro,.evo i odgovora:

situacija nije zamisljena nego vec dozivljena.Tj. vec sam imao op. i slicnu dilemu. Igram tenis rekreativno i zahvaljujuci tome sam povredio meniskus.Mislim da je to bilo pre 3 godine.Imao sam poprilicne bolove i nisam vise imao kud.Operisao me je drugar ortoped .Slucajno smo isti dan bili dezurni, pa me je operisao na kraju dezurstva.( ali nije slucajno on bio operater)
Unazad par godina sam znao da imam kamen u zucnoj kesi i poslednjih par godina me je bas zajeb.... Cak sam proslog leta sa sve trajnom iglom u veni krenuo na Rab na ronjenje.( na srecu su mi prestali bolovi kada sam stigao pa sam mogao roniti- da nisu, porodicu bih ostavio na Rabu a ja bih otisao u Rijeku i valjda bih nekog nagovorio da me operise.NO COMENT za ovako pametan odlazak na more) Posto mi je bilo bolje ,ubrzo po povratku u Suboticu me je operisao drugar sa kojim radim vec puno godina.
Ovo nije bila tako teska odluka posto smo nas dvojca bili medju prvima u drzavi (jos 1994-95) koji su poceli sa laparoskopskim operacijama zucne kese.( dve godine pre Bgd.ako se ne varam. Very Happy )
Od onda pa do sada smo se bogami naoperisali ovakvih stvari i znam vrlo dobro kako operise .Ja ne mogu reci ko od nas dvoje bolje radi ove operacije , vec odavno su nam na repertoaru i imao sam maksimalno moguce poverenje u njega.
E sad, ne znam jesam li te zadovoljio sa odgovorom.
Operisale su me moje kolege , iz kuce u kojoj radim.Nisam isao u neke druge gradove da bi me operisao prof. ovaj ili onaj( ovim stvarno ne zelim da omalovazavam pomenutu titulu) neko drugari sa kojma radim i bio sam sasvim siguran da nemam nikakav razlog da se obratim drugome.
Ovo niukom slucaju nije bio slucajan izbor vec smisljena odluka.
Ili ovako; da kojim slucajem moram da se podvrgnem odredenoj operaciji (nazovimo je 1222- obratio bih se prof. K.......... sa prve hir. u Bgd,
da mi predstoji op 1223 obratio bih se prof. C..... sa druge hir. u Bgd)
Operacija broj 1222 se radi u mojoj ustanovi ali bih ipak otisao na drugu adresu.
Verujem da si ovakav odgovor ocekivao. I dobio si sigurno iskren odgovor.
Trudio sam se da budem racionalan i da neke op. uradim u kuci a za neke druge( na srecu pa nemam potrebe za njima) bih potrazio ljude za koje pouzdano znam na kom kvalitetu pruzaju uslugu.
Edgar
Edgar

Broj poruka : 162
Godina : 60
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 27.04.2009

http://www.edgar-dive.com

Nazad na vrh Ići dole

RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI... - Page 4 Empty Re: RAZLIKE IZMEDJU ASOCIJACIJA-PADI,CMAS,SSI...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu