RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oceanic Excursion 2 BC QLR3 Back Inflation

2 posters

Ići dole

Oceanic Excursion 2 BC QLR3 Back Inflation Empty Oceanic Excursion 2 BC QLR3 Back Inflation

Počalji od famen Pon Maj 23, 2011 2:37 am

Obzirom da mi se jedan drug clan slatko ismejao za ovaj tip B.C.-a, resio sam da postavim temu, jer me zanima misljenje drugih ljudi po pitanju istog. Nisam do sada cuo da neko ismeva Oceanic, mada kod nas nije ni zastupljen pa ljudi mozda i iz neznanja pricaju svasta, sto sam imao prilike cuti za Mares recimo. Ili kao sto sam rodjenim ocima mogao videti kako se nov novcat maresov BC razlepljuje pri prvoj upotrebi.

famen

Broj poruka : 53
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Oceanic Excursion 2 BC QLR3 Back Inflation Empty Re: Oceanic Excursion 2 BC QLR3 Back Inflation

Počalji od PasHke Pon Maj 23, 2011 8:31 pm

Po meni bilo bi fer da uradis par stvari pre nego sto nastavis da prodajes robu na ovom forumu a i da postujes nove topice.
Prvo da se predstavis. Lepo kazes ko si, ime i prezime, kategorija, pa onda udri do mile volje! Svi se mi znamo a sigurno znamo i ko si ti, pa stoga, sta te mrzi da napises javno.
A drugo, shefe, da malo iskuliras sa prozivanjima. Jebem mu sunce, ko da si sa buvljaka. Psujes, prepires se sa mogucim kupcima.... ja uistinu nisam jos u zivotu video da je neko na taj nacin prodao nesto a kamo li stekao prijatelja.
Ovo su ti dobronamerni predlozi.
A sto se tice bcd-a, niko ti se ne bi smejao da nemas takav nadmeni i "ja sve znam" stav. Bcd je jeftin kada nadjes rupu u carini, kada ti ga ortak donese, a ne da placas carinu i shipping u full-u! To svaki slabi poznavalac interneta moze naruciti preko leisure pro-a i tebe zaobici. Nista nisi specijalno izneo, zato ti je dao kritiku. Ovde se prodaju dobre (i lose) stvari po niskim cenama. Za sve ostalo postoje prodavnice i garancija u istim.
Prodajes skupu i dobru opremu! Kako neko moze imati poverenja u istu ako kupi od tebe, ne posumnjajuci da nisi nesto skinuo sa nje i da nece raditi na 40m? Ronioci su sujeverni, u svakom zaronu im glava moze stradati. Da je kupi od tebe nakon niz pljuvanja i neposlovnog stava, dobro bi razmislio da li da udjem i u bazen sa njom.

evo, da pomognem ako nisi pronasao
http://ronjenje.forumado.net/t7-predstavite-se

Pozdrav i zelim ti sve najbolje!
PasHke
PasHke

Broj poruka : 233
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Oceanic Excursion 2 BC QLR3 Back Inflation Empty Re: Oceanic Excursion 2 BC QLR3 Back Inflation

Počalji od PasHke Pon Maj 23, 2011 8:47 pm

A sto se tice Oceanic-a, em je ruzan ko kesa za pijac em bih bez razmisljanja za te pare uzeo Zeagle wing umesto njega.
Sto se dodataka tice, ima dva obicna karabina sto je veoma malo za npr naprednijeg ronioca koji ima zelju da nosi stageove. Nema ni jedan D ring za kacenje raznih gadgeta sto volimo da nosimo sa sobom.
Jednom recju, suvise plastike za ovu cenu.
Kao sto je Srdjan naveo, prevelika cena za obicnog scuba ronioca.
PasHke
PasHke

Broj poruka : 233
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Oceanic Excursion 2 BC QLR3 Back Inflation Empty Re: Oceanic Excursion 2 BC QLR3 Back Inflation

Počalji od famen Sub Maj 28, 2011 9:31 am

[quote="PasHke"]A sto se tice Oceanic-a, em je ruzan ko kesa za pijac em bih bez razmisljanja za te pare uzeo Zeagle wing umesto njega.
Sto se dodataka tice, ima dva obicna karabina sto je veoma malo za npr naprednijeg ronioca koji ima zelju da nosi stageove. Nema ni jedan D ring za kacenje raznih gadgeta sto volimo da nosimo sa sobom.
Jednom recju, suvise plastike za ovu cenu.
Kao sto je Srdjan naveo, prevelika cena za obicnog scuba ronioca. [/quote]

I ja sam hteo Zeagle uzeti za se ali mi stric koji je dugogodisnji ronilac, inace zivi u Americi, kaze da su ga Ameri prestali kupovati jer su ga poceli proizvoditi u Kini. Kaze da su u poslednje vreme ucestali pehovi sa njim i da mu zato i cena pada.
A ima na sebi 7 D-ringova i zaista izgleda bolje uzivo. Drugu sam poruci istovremno ovaj isti model i kaze da je izuzetno zadovoljan sa istim.

famen

Broj poruka : 53
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Oceanic Excursion 2 BC QLR3 Back Inflation Empty Re: Oceanic Excursion 2 BC QLR3 Back Inflation

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu