RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oceanic alpha 7

3 posters

Ići dole

Oceanic alpha 7 Empty Oceanic alpha 7

Počalji od yunihorn Sre Nov 02, 2011 8:57 am

Molim za pomoć
Interesuje me dali neko zna koja je cena kompleta, prvi, drugi stepen, oktopus, konzola, inflatorsko crevo za prsluk i inflatorsko crevo za suvo odelo. HVALA!
yunihorn
yunihorn

Broj poruka : 4
Datum upisa : 12.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Oceanic alpha 7 Empty Re: Oceanic alpha 7

Počalji od Silent Pon Nov 14, 2011 9:02 pm

Au ljudi pa ovo je strasno. Nema nikoga da odgovori coveku.... Ajde ako je zahladnelo pa manje mozemo da ronimo, bar ne moramo i da ne mislimo o ronjenju...

Dakle, dragi nas yunihorn, imas nekoliko pravaca u kojima mozes da dobijes odgovor, u zavisnosti od:

1. Gde kupujes opremu (kod nas ili u inostranstvu)? Ako je ovo drugo ili imas koga u inostranstvu da ti donese, sirok ti Ebay... (ebay.de, ebay.at), imas extra izbor i cene, a za kod nas posalji PM npr. Posejdonu ili Mr Joy-u, pa pitaj sta imaju u ponudi.

2. Sta ti tacno treba? Iz tvog pitanja mogu da sklopim slliku da si neko ko ima svoje suvo odelo i nista vise, i hoce da kompletira opremu... skroz cudan scenario, no kazi nam za kakve zarone ti treba oprema (pretpostavljam iz pitanja da se ne bavis teh. ronjenjem pa ti treba wing za dvobocnik, neki ultra-mega-giga apex-i za duboke pecine pod ledom i sl...).... pa tek onda moze neko da "iskoci" sa ponudom konkretnog BCD-a, regulatora itd...
Silent
Silent

Broj poruka : 327
Godina : 48
Lokacija : Šabac
Datum upisa : 01.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Oceanic alpha 7 Empty Re: Oceanic alpha 7

Počalji od yunihorn Uto Nov 15, 2011 6:04 am

Hvala što se neko udostojio da mi odgovori!
Verovatno sam ja pogrešno postavio pitanje. Ja već imam sve gore navedeno pa ne interesuje cena pošto sam to dobio na poklon. Takodje me interesuje cena za prvi, drugi stepen, oktopus, inf crevo i inf crevo za suvo odelo za mares beta, imam ih dva komada, jedan na prvom stepenu ima oznaku MR 12 DFC a drugi nema ništa. Unapred zahvalan! Smile
yunihorn
yunihorn

Broj poruka : 4
Datum upisa : 12.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Oceanic alpha 7 Empty Re: Oceanic alpha 7

Počalji od yunihorn Uto Nov 15, 2011 6:05 am

I da, zaboravio sam da su sva tri kompleta opremljena i sa konzolama na kojima se nalaze dubinomer i manometar.
yunihorn
yunihorn

Broj poruka : 4
Datum upisa : 12.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Oceanic alpha 7 Empty Re: Oceanic alpha 7

Počalji od Silent Uto Nov 15, 2011 8:09 pm

Uf, malo teze pitanje.... Sam regulator je u ekonomskoj (citaj) jeftinoj klasi, mada vidim da ih dive centri kupuju zadnjih godina sto bi znacilo da im je odnos cena/kvalitet OK ako ne trazis neke eksluzivne performanse....

Ako ti nije tesko okaci sliku ili dve toga sto imas, pa cu pitati kolegu iz jednog dive centra za koje znam da koriste ocanic-ove regulatore koja im je cena... Jer slika govori kao "hiljadu reci" Smile
Silent
Silent

Broj poruka : 327
Godina : 48
Lokacija : Šabac
Datum upisa : 01.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Oceanic alpha 7 Empty Re: Oceanic alpha 7

Počalji od mr joy Uto Nov 15, 2011 11:13 pm

Bas tako. Posalji sliku i dobices odmah koja je cena te opreme. Ovako je malo tesko dati cenu za nesto sto ne znamo sta je.

Dubok pozdrav mr joy
mr joy
mr joy

Broj poruka : 316
Godina : 59
Lokacija : Segedin - Pfaffstatten
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Oceanic alpha 7 Empty Re: Oceanic alpha 7

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu