RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ronjenje u sigurnosti

2 posters

Ići dole

ronjenje u sigurnosti Empty ronjenje u sigurnosti

Počalji od medigo Sre Okt 19, 2011 10:53 am

Medigo,

Molim te kad ugrabis vremena okaci ovaj post na forum pod temu: literatura, seminari i tribine, mozda nekome bude interesantno.

Prosle vikenda boravio sam nekim poslom u Splitu. Iskoristio sam priliku da sa pznatim splitskim roniocem Franjom Zeljakom posjetim doktora Gosovica u njegovoj kuci u Splitu.U duzem i zanimljivom razgovoru, kakve sam skoro uvijek imao sa njim, cuo sam dosta nepoznanica o ronjenju iz proteklog perioda. U svakom slucaju takvi razgovori sluze da se neke nepravilno slozene kockice pojedinih mozaika sloze pravilno i slika mnogih stvari bude jasnija, posebno kad se cuju iz prve ruke. Tom prilikom dr. Gosovic nam je pokazao Prvo obnovljeno dopunsko izdanje knjige RONJENJE U SIGURNOSTI 1971.-2011. Jednu takvu knjigu dobio sam na poklon, a jos nekoliko mi je dao da ponesem njegovim prijateljima u Crnu Goru. Cijena ove knjige je 15 eura, pa svi zainteresovani knjigu mogu naruciti preko mene.
Za one koje se ne odluce da kupe knjigu za ocekivati je da se ubrzo pojavi i „Prvo obnovljeno dopunsko izdanje knjige Savremeno ronjenje“, mozda bude jeftinije pa ce to biti prilika da se i nasmijemo.

U attachmentsu ti saljem fotografiju omota i naslovne stranice knjige.

Pozdrav tebi i citaocima foruma,
Dragan Gacevic





[img]ronjenje u sigurnosti Gacevic2[/img] [img]ronjenje u sigurnosti Gacevic[/img]
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

ronjenje u sigurnosti Empty Re: ronjenje u sigurnosti

Počalji od Branislav Kalanovic Sre Nov 30, 2011 2:46 am

Želeo bi da naručim knjigu . Kako mogu da vas kontaktiram ?

Branislav Kalanovic

Broj poruka : 1
Datum upisa : 04.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu