RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IANDT u Srbiji

+16
Dragan
anibus
milutinm
medigo
.
morfeo
alijas
Mirjana
Silent
Bane
zensea
mr joy
mica77
TRITON
Diver
SRDJAN
20 posters

Strana 6 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Ići dole

IANDT u Srbiji - Page 6 Empty Re: IANDT u Srbiji

Počalji od anibus Ned Okt 18, 2009 9:19 pm

Diver ::
TRITON ::Molim clanove Tritona da vise ne pisu na ovu temu. Kako niko od gore navedenih nema potrebu da se predstavi nemamo ni mi obavezu da sa njima polemisemo ili odgovaramo na bilo kakva pitanja. Wink

Pozdrav

TRITON

Naravno,kada se ostane bez argumenata onda se obicno nadju ovako glupi izgovori.

@ diver
Pogledaj pod "RAZNO". Otvorio sam novu temu i mislim da nije ni vise ni manje interesantna od ove o tritoncima. Mozes da ganjas tritonce i dalje ali dali imas neki odgovor za sve citaoce ovog foruma a to je ko su instruktori ALFA TIMA? Ja sam malo kopao i nisam mogao da iskopam ko stoji iza tog kluba. Vidim da se oni ne javljaju i nece da se predstave a ti bi mogao malo da mi pomognes. Nadam se da ti nece biti tesko paralelno da vodis dve teme. Mislim da si sposoban i za vise. Da bi te ljudi ozbiljno shvatili trebalo bi da nesto prokomentarises i o ovoj temi inace cemo svi zakljuciti da si hteo samo tritonce da diskreditujes sa zadnjim namerama, a takvima bas i nije mesto medju ljudima dobre volje ovde na forumu.
Eto, nemoras da se predstavis, jer necu ni ja, ali daj da vidimo tvoj odogovor pod RAZNO na temu BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI - Ko stoji iza kluba ALFA TIM???

@ delfin
Ovo sto sam napisao za divera vazi i za tebe delfine.

@ Dragan
U tebe najvise verujem, nemoj sada da bojkotujes novu temu jer onda bi dokazao da imas NESTO LICNO protiv tritonaca.

@ mico
Klub se zove ALFA TIM, rone na trimx i mogu da poubijaju mnogo ljudi, novi su u svetu ronjenja na ovim prostorima i nisu se dokazali jos, ne znamo ko su, neznamo njihove kategorije, neznamo cak ni njihova imena. Tvoj zivotni zadatak je da vrsis pritisak preko ovog foruma i ostalih foruma ako postoje da se predstave. Ako to ne uradis smatram da si zaboravila Nemanju.
Brzo cekam tvoj odgovor..., evo ti mala pomoc:
Citiram poslednji pasus iz njihovog linka obuka: "Kurseve organizujemo na hrvatskom i crnogorskom primorju, pri čemu se trudimo da celokupan boravak na kursu bude interesantan, prijatan i udoban, a u isto vreme i pristupačan.

Posebno bismo istakli da je Alfa Diving Team licencirani centar za obuku tehničkih ronilaca po PSS asocijaciji za Srbiju."

alfa


Poslednji izmenio anibus dana Pon Okt 19, 2009 1:24 am, izmenjeno ukupno 1 puta
anibus
anibus

Broj poruka : 78
Datum upisa : 09.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

IANDT u Srbiji - Page 6 Empty Re: IANDT u Srbiji

Počalji od anibus Ned Okt 18, 2009 9:58 pm

@ Svim citaocima foruma
Ovo pisem ovde jer smatram da cete svi videti i procitati moje reci jer budno pratite ovu temu. Nemojte u zivotu da budete samo pasivni posmatraci, aktivno ucestvujte u njemu jer zivot prolazi a VI cete ostati anonimni. To je Vas zivot, Vase ronjenje koje volite, nadam se. Povucite crtu i izrazite svoj stav. Ovaj forum vam pruza priliku za to. Ako niste sigurni ko ste onda budite neko drugi (evo namerno kvaka za sta ce se uhvatiti zlonamerni), ali recite svoje misljenje. Zanima me dokle je stigla svest srpskih ronilaca i dali se i dalje drze zivotngo gesla: MISLITE PLITKO - RONITE DUBOKO!, ili su malo avanzovali pa i jedno i drugo rade duboko i sa odgovornoscu. Nezaboravite da ovaj forum je VAS, vase mesto da izrazite svoje misljenje. Nigde nisam procitao nikakav komentar ni od koga sem od vas nekoliko koji ste non stop aktivni a ova tema je pregledana preko 3000 puta. Pa nemojte da se pravdate da ne vidite sta se desava. Evo otvorio sam istu temu o drugom klubu jos juce. Svi ste pogledali i niko se nije javio sem Srdjana i Zensee. Ovo je mesto gde ljudi komuniciraju i bore se za svoje stavove, svaka cast tritoncima u pozitivnom smislu i svaka cast i ddd-ovcama u negativnom smislu, jedni grade, drugi ruse. Neko je rekao: "Nemozes ti tako brzo graditi koliko mogu ja brzo rusiti". Ipak nesto smo naucili, ali sta je sa vama. Ustinite se za nos (ili bolje za p..ku) da proverite dali ste zivi...
anibus
anibus

Broj poruka : 78
Datum upisa : 09.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

IANDT u Srbiji - Page 6 Empty Re: IANDT u Srbiji

Počalji od anibus Pon Okt 19, 2009 1:17 am

@ Srdjane,
Vidim da si dobar sa Gacevicem i stalno ga nesto pitas. Zamolio bih te da ga pitas o Alfa timu jer vidim da su oni ove godine ronili na trimix sa njim i pravili neku ekspediciju na Carloti. Mozda bi on mogao nesto vise da nam kaze o tim momcima kada oni nece o sebi da govore, ili da isprica par anegdota sa te ekspedicije, bilo sta, da bar nesto saznamo.
Ovde pise malo vise o tome http://www.alfadivingteam.com/
anibus
anibus

Broj poruka : 78
Datum upisa : 09.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

IANDT u Srbiji - Page 6 Empty Re: IANDT u Srbiji

Počalji od ProUrke Sub Okt 24, 2009 11:00 pm

Auuuu koliko je ovde zuci i zivaca potroseno... Da rezimiramo ukratko - prvi su trazili dokaze da ovi drugi mogu da rade ono sto rade, a drugi su osuli paljbu po prvima - prvi su u manjini, ali u pravu, a drugi su po pravu jaceg i brojnijeg protivnika i argumenata sile u pravu...

Moj skromni doprinos ovoj raspravi ovde :
1. Nelicencirani instruktor NEMA PRAVO OBUKE U PREDMETNOM SISTEMU...
2. Svaki instruktor ima pravo na obuku SAMO I ISKLJUCIVO DO SVOG SERTIFIKACISKOG NIVOA...
3. Svaki instruktor koji sertifikuje polaznika MORA TO DA URADI LICNO, a ne na "casnu Titovu pionirsku rec"...
4. Za izvodjenje SVIH KURSEVA (iskljucujuci Cave Diver specijalnosti...) se zahteva OTVORENA VODA, i ZABRANJENO IH JE KOMBINOVATI SA CAVE DIVER KURSOM - raditi Tx kurs u pecini je u najmanju ruku opasno i neodgovorno...
5. Svi koji imaju neki problem sa ovime sto sam napisao, neka se zamisle, duboko udahnu, pazljivo procitaju jos jednom, i onda odgovore ARGUMENTIMA na ove moje izjave...

Ah, da, za one koji me ne poznaju :

Ivan Urošević
Open Water Instructor SDI broj 12602 licenciran za 2009tu
Basic Nitrox Instructor TDI broj 12602 licenciran za 2009tu
CMAS Instruktor 1* SCG FOO I1 06 007, bogu hvala nelicenciran od 2007-e...
Najdublji zaroni (van kade i bazena, olimpijskog...) 87 na vazduh i 85 na Tx... U metrima su dubine... I da, ronim na Tx, bez ikakvih sertifikata o tome... I kad god mogu ronim sam, bez igde ikoga...
ProUrke
ProUrke

Broj poruka : 355
Godina : 47
Lokacija : Beograd - Komiža
Datum upisa : 23.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

IANDT u Srbiji - Page 6 Empty Re: IANDT u Srbiji

Počalji od morfeo Ned Okt 25, 2009 2:44 am

Pogledati pod "RAZNO", tema Beogradski ronilacki klubovi.

Pozdrav.

p.s. cisto da se ne sirimo na sve strane, sada je tamo aktuelna tema, pa su poruke vremenski uskladjene.
morfeo
morfeo

Broj poruka : 47
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

IANDT u Srbiji - Page 6 Empty Re: IANDT u Srbiji

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu