RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Funkcija ronilackog saveza

+11
Dixie RK Sebastian
medigo
.
Scubasaurus
alijas
Bane
Diver
milutinm
ProUrke
morfeo
SRDJAN
15 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Funkcija ronilackog saveza - Page 3 Empty Re: Funkcija ronilackog saveza

Počalji od SRDJAN Sub Okt 31, 2009 4:05 am

Sta ces, nije bio genije ko Vesko pa da bude sam sebi u komisiji Very Happy Very Happy Very Happy
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Funkcija ronilackog saveza - Page 3 Empty Re: Funkcija ronilackog saveza

Počalji od Dixie RK Sebastian Sub Okt 31, 2009 12:59 pm

Brate, kakva ludnica... Ostalo je još da sami sebi izliju i postave spomenike pa da jedan drugom drže uspaljene govore na otkrivanju istih. Sa suzama u očima da ističu nenormalne zasluge u deminerstvu, riškanju po dnu i uspešnim kursevima na kojima su jedni drugima bili predsednici i članovi komisija.
Dixie RK Sebastian
Dixie RK Sebastian

Broj poruka : 334
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Funkcija ronilackog saveza - Page 3 Empty Re: Funkcija ronilackog saveza

Počalji od Gost Ned Nov 01, 2009 9:15 am

Sta jedni drugima??? Sami sebi kume moj!!! Pa jos ocena vrlo dobar 4. Onako komunisticki sa puno samokritike.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Funkcija ronilackog saveza - Page 3 Empty Re: Funkcija ronilackog saveza

Počalji od Bobby Pon Nov 30, 2009 12:40 am

moj da izvines sto moram da kazem KOLEGA milos stojanovic iz kragujevca
se kune u tog vrhunskog instruktora. ja ga do duse neznam kao ni nekoga od vas, ali mogu da zakljucim da medju vama ima par ljudi koi bar normalno razmisljaju iako nemaju neke validne ronilacke skole.

Bobby

Broj poruka : 6
Datum upisa : 29.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Funkcija ronilackog saveza - Page 3 Empty Re: Funkcija ronilackog saveza

Počalji od Bobby Pon Nov 30, 2009 12:42 am

da li taj koprivica ima nekakve veze sa bbivsom JNA?

Bobby

Broj poruka : 6
Datum upisa : 29.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Funkcija ronilackog saveza - Page 3 Empty Re: Funkcija ronilackog saveza

Počalji od SRDJAN Pon Nov 30, 2009 12:52 am

Pogledaj u prethodnim postovima i bice ti sve jasno, covek je svojim neznanjem podavio ljude, a onda jos ima smelosti da obucava ljude sa falsifikovanom diplomom.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Funkcija ronilackog saveza - Page 3 Empty Re: Funkcija ronilackog saveza

Počalji od Bobby Pon Nov 30, 2009 1:09 am

nocas sam samo 2 sata spavao. od kako sam sreo ovu stranicu.citam gutam i upijam nekvalifikovanost nasih sinova koi mozda lepo zaranjaju, neki od njih mozda i izroni! kamikaze! jedna tvrdnja: "regulator je super mozes da ronis njime 1500 zarona bez cervyc-a i jos koje kakvekakve besmislice. kao nema se para skupo, pa ljudi ako je skupo i nema se para nemojte roniti. ili racunate bas me briga nekako ce me vec sahraniti.

Bobby

Broj poruka : 6
Datum upisa : 29.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Funkcija ronilackog saveza - Page 3 Empty Re: Funkcija ronilackog saveza

Počalji od jeca Sre Mar 24, 2010 1:38 am

Interesuje me, da li je dozvoljeno ovde u Srbiji, nisam ovde bila godinama zbog doktorata, da se koriste kafanske reci na forumu i zar nema nekoga nadleznog da upozori ljude na takvo ponasanje.
Pratila sam ovu temu i nije mi jasno, da li ima nekog iz ronilackog saveza da opovrge ili kaze u vezi teme?
Mada sam na pocetku mislila da je gd.... Srdan predsednik saveza ili podpredsednik

jeca

Broj poruka : 9
Datum upisa : 23.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Funkcija ronilackog saveza - Page 3 Empty Re: Funkcija ronilackog saveza

Počalji od . Sre Mar 24, 2010 4:05 am

.


Poslednji izmenio vlada747 dana Sub Jun 08, 2013 1:50 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

.
Admin

Broj poruka : 507
Datum upisa : 29.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Funkcija ronilackog saveza - Page 3 Empty Re: Funkcija ronilackog saveza

Počalji od mr joy Sre Mar 24, 2010 10:18 am

Draga Jeco,
dozvoli da ti objasnim neke stvari ovde na forumu. Imas pravo, da u puno slucajeva neki nasi clanovi koriste vulgarne izraze, pokazuju nepostovanje prema drugim clanovima i tako dalje, mogao bi jos da nabrajam. Moglo bi se sve to cenzurisati. Ali kao sto vidis to se ne radi samo u retkim slucajevima, kad neki nas clan, bas jako pretera u svojim postovima.
Siguran sam da zbog toga, cak i gubimo neke clanove, ali mozda ce doci vreme kad cemo shvatiti, da se moze i kulturno raspravljati.
Ja se izvinjavam tebi u ime administratora i nadam se da cemo citati tvoje postove na ovom forumu.

Dubok pozdrav mr joy
mr joy
mr joy

Broj poruka : 316
Godina : 59
Lokacija : Segedin - Pfaffstatten
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Funkcija ronilackog saveza - Page 3 Empty Re: Funkcija ronilackog saveza

Počalji od jeca Pon Mar 29, 2010 6:38 am

hvala mr joy,
najzad neko normalan da objasni. Ja sam pogrešila, nije ronilački savez vec SOPAS, upozoriše me.
Inače či0tanje ovog foruma mi ne čini zadovoljstvo, ali pišem, barem da opomenem ljude čemu služi forum i da lepa reč i zlatna vrata otvara.
Takođe dubok pozdrav
j.

jeca

Broj poruka : 9
Datum upisa : 23.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Funkcija ronilackog saveza - Page 3 Empty Re: Funkcija ronilackog saveza

Počalji od mr joy Pon Mar 29, 2010 8:29 am

Postovana Jeco,
pa i SOPAS ( Savez Organizacija Podvodnih AKtivnosti Republike Srbije) je u neku ruku savez. Koliko ja znam, u srbiji sada postoje valjda tri organizacije koje predstavljaju ili okupljaju ronioce, To je SOPAS, ARI (Nacionalna ASocijacija Ronilackih Instruktora Srbije ), SPAV ( Savez Podvodnih AKtivnosti Vojvodine) i valjda postoji jos i Ronilacki Savez Srbije. Posto ja ne zivim u srbiji nisam upucen u stanje tih organizacija. Jedino znam da se prepucavaju. Sto sigurno nije dobro za ronjenje u srbiji. A jos manje za ronioce u srbiji. Jer ako nisi clan nekog klana onda si sigurno los ronioc a u najmanju ruku ti je instruktor debil.
Treba shvatiti da se ronjenje menja isto kao i okolina, ljudi, i ceo svet oko nas.

Dubok pozdrav

mr joy
mr joy
mr joy

Broj poruka : 316
Godina : 59
Lokacija : Segedin - Pfaffstatten
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Funkcija ronilackog saveza - Page 3 Empty Re: Funkcija ronilackog saveza

Počalji od ProUrke Pon Mar 29, 2010 9:12 am

Posto postoji i dalje nekih nedoumica, da pojasnimo PONOVO :

SVI ronilacki "savezi", kako god se zvali, imaju NULA POSTO funkcije van samih sebe - dakle, svaki od "saveza" moze da deluje samo u okviru svojih ingerencija (samih sebe...), a i to je sporo, retko i smesno...

Ako to nekome nije jasno, onda neka se pozabavi pravnom regulativom na nivou zakona i ministarstava odgovarajucih...
ProUrke
ProUrke

Broj poruka : 355
Godina : 47
Lokacija : Beograd - Komiža
Datum upisa : 23.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Funkcija ronilackog saveza - Page 3 Empty Re: Funkcija ronilackog saveza

Počalji od _ Pon Mar 29, 2010 9:36 am

mr joy ::Postovana Jeco,
pa i SOPAS ( Savez Organizacija Podvodnih AKtivnosti Republike Srbije) je u neku ruku savez. Koliko ja znam, u srbiji sada postoje valjda tri organizacije koje predstavljaju ili okupljaju ronioce, To je SOPAS, ARI (Nacionalna ASocijacija Ronilackih Instruktora Srbije ), SPAV ( Savez Podvodnih AKtivnosti Vojvodine) i valjda postoji jos i Ronilacki Savez Srbije. Posto ja ne zivim u srbiji nisam upucen u stanje tih organizacija. Jedino znam da se prepucavaju. Sto sigurno nije dobro za ronjenje u srbiji. A jos manje za ronioce u srbiji. Jer ako nisi clan nekog klana onda si sigurno los ronioc a u najmanju ruku ti je instruktor debil.
Treba shvatiti da se ronjenje menja isto kao i okolina, ljudi, i ceo svet oko nas.

Dubok pozdrav

mr joy

Ima nas dosta ronilaca koji nismo clanovi nijednog saveza ili kako se vec nazivaju nego jednostavno ronimo za sebe, i uzivamo u podvodnom svetu i ne interesuju nas nikakvi glupi savezi i slicne budalastine. Nit manje zemlje (koj pritom nema ni izlaz na more) nit vise ronilackih saveza. Ja koliko vidim ti savezi se osnivaju ne bi li dobili neku crkavicu iz budzeta i to im je jedina svrha postojanja.

_

Broj poruka : 469
Datum upisa : 28.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Funkcija ronilackog saveza - Page 3 Empty Re: Funkcija ronilackog saveza

Počalji od SRDJAN Pon Mar 29, 2010 9:43 am

mr joy ::Postovana Jeco,
pa i SOPAS ( Savez Organizacija Podvodnih AKtivnosti Republike Srbije) je u neku ruku savez. Koliko ja znam, u srbiji sada postoje valjda tri organizacije koje predstavljaju ili okupljaju ronioce, To je SOPAS, ARI (Nacionalna ASocijacija Ronilackih Instruktora Srbije ), SPAV ( Savez Podvodnih AKtivnosti Vojvodine) i valjda postoji jos i Ronilacki Savez Srbije. Posto ja ne zivim u srbiji nisam upucen u stanje tih organizacija. Jedino znam da se prepucavaju. Sto sigurno nije dobro za ronjenje u srbiji. A jos manje za ronioce u srbiji. Jer ako nisi clan nekog klana onda si sigurno los ronioc a u najmanju ruku ti je instruktor debil.
Treba shvatiti da se ronjenje menja isto kao i okolina, ljudi, i ceo svet oko nas.

Dubok pozdrav

mr joy


Samo sto tim problemima ne treba da se bave ljudi koji nisu upuceni u tu problematiku, kakav god da je, SOPAS je jedini legitiman i priznat, oslalo su samo bezvezna udruzenja klubova bez ikakve tezine i pravnog uporista, o ARI-ju je suvisno i govoriti, udruzenje pecarosa je za njih institucija, i daleko su oni od nacionalne asocijacije. Ono cime se treba baviti je da se u SOPAS-u uspostavi red, a ne da se sada izmisljaju neki samozvani savezi.
Meni je jako zao sto se mr.joy javlja sa komentarima jedino kada se pojavi neko ko provocira i ko se pravi pametan, kao da smo svi mi ostali debili pa nase misljenje ne vredi.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Funkcija ronilackog saveza - Page 3 Empty Re: Funkcija ronilackog saveza

Počalji od medigo Uto Mar 30, 2010 3:17 am

Ti savezi nemaju sem licne, nikakvu drugu korist....
Sta ijedan ronilac koji je clan saveza preko nekog kluba ima korisno od tog saveza, sem sto mu mozda jos naplacuju clanarinu....
Da je jedina skola ronjenja CMAS, pa da neko to prati i regulise pa prosti jadi, ovako stvarno nema nikakvu svrhu....
Kakve veze ima jedan licencirani SSI instruktor iz Sbije sa SOPAS-om, mogu samo da mu smetaju i nista vise....
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Funkcija ronilackog saveza - Page 3 Empty Re: Funkcija ronilackog saveza

Počalji od mr joy Uto Mar 30, 2010 8:12 am

Srdjane ne javljam se ja samo onda kad neko provocira. Niti mislim da je neko debil. To moze se videti iz mojih postova, jer uvek pokusavam da se obratim svakom sa postovanjem i kulturno.To sto ja ne pisem ili ne komentarisem neke teme, najverovatnije je zbog toga sto nisam upucen u stanje, niti poznajem ljude o kojima se prica. I u mom poslednjem postu sam lepo napisao da ne znam kakvo je stanje u Srbiji. I napisao sam samo onoliko koliko ja znam. Moguce je da sam pogresio u nekim informacijama, ali onda se sad naknadno izvinjavam.
Svi smo mi razliciti i svako ima svoj stil pisanja i ponasanja. Ja prihvatam svaciji stav, ali ne prihvatam stav nekog, ko u ocima drugog vidi trunku a u svojim ocima ne primecuje ni gredu.

Dubok pozdrav mr joy
mr joy
mr joy

Broj poruka : 316
Godina : 59
Lokacija : Segedin - Pfaffstatten
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Funkcija ronilackog saveza - Page 3 Empty Re: Funkcija ronilackog saveza

Počalji od mr joy Uto Mar 30, 2010 8:14 am

Skylab, delim tvoje misljenje. Najvaznije je roniti i ne baviti se drugim stvarima.

Dubok pozdrav mr joy
mr joy
mr joy

Broj poruka : 316
Godina : 59
Lokacija : Segedin - Pfaffstatten
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Funkcija ronilackog saveza - Page 3 Empty Re: Funkcija ronilackog saveza

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu