RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poziv za saradnju vezanu za sakupljanje materijala radni naslov: Istorija ronjenja - Srbija

+10
denasi
.
cma(r)sovac
mikal
SRDJAN
digger
mica77
PasHke
mr joy
Happy Frog
14 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Poziv za saradnju vezanu za sakupljanje materijala radni naslov: Istorija ronjenja - Srbija - Page 2 Empty Re: Poziv za saradnju vezanu za sakupljanje materijala radni naslov: Istorija ronjenja - Srbija

Počalji od denasi Ned Feb 27, 2011 1:31 am

Što se tiče knjige koju piše Sloba o istoriji ronjenja...
Nije bila gotova, kada smo poslednji put razgovarali, u decembru 2010.
Odlično, imaćemo više istorija ronjenja, uopšte, kao i više novijih istorija Srbije...Izgleda da se ljudi više bave tumačenjem istorije nego samom istorijom...
denasi
denasi

Broj poruka : 53
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Poziv za saradnju vezanu za sakupljanje materijala radni naslov: Istorija ronjenja - Srbija - Page 2 Empty Re: Poziv za saradnju vezanu za sakupljanje materijala radni naslov: Istorija ronjenja - Srbija

Počalji od cma(r)sovac Ned Feb 27, 2011 6:43 am

za cmarsovca
owd ssi knjiga je imala gresku pri stampanju jer je neko ko je otvarao "ploce" zaboravio u brzini da "otvori" i fontove pa je doslo do nekih neslaganja ali nema "sustinskih" gresaka ... i zvanicno to je jedina licencirana - izdata - zavedena u biblioteci knjiga o ronjenju u poslednjih 10 godina u Srbiji.

Pa nemislis valjda da cu da povjerujem u tu tvoju glupost, sta ti to znaci "zavedena u bibloteci", mogla si da je zavedes i u muzeju...
Gdje je registrovana???
To je strucna literatura, a unosenje na trziste bez dozvole ministarstva prosvete ili obrazovanja, ili su zajedno nije ni bitno je jako kaznjivo,toliko da bi se i u Srbiji mogla ogrebati za kaznu.....
Znam pouzdano, a imam i dokument, da je ta knjiga odobrena u HR kao nastavno sretstvo, pa me interesuje koje tebi to odobrio....
Vjerovatno Pera....

cma(r)sovac

Broj poruka : 11
Datum upisa : 15.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Poziv za saradnju vezanu za sakupljanje materijala radni naslov: Istorija ronjenja - Srbija - Page 2 Empty Re: Poziv za saradnju vezanu za sakupljanje materijala radni naslov: Istorija ronjenja - Srbija

Počalji od mr joy Ned Feb 27, 2011 10:44 am

Ja ne poznajem Happy Frog, i ne poznajem licno ni puno Vas sa foruma. Jedino preko vasih poruka mogu da zakljucim neke stavri. Ali to ne volim da radim dok se sa nekim ne upoznam i licno. Ali nesto ne razumem, bez obzira ko je Happy Frog i sta je radila dobro ili lose, ali barem pokusava da uradi nesto. Najlakse je kritikovati a ne uraditi nista. Pa ako postoje ti udzbenici na hrvatskom jeziku, zasto niko od Vas nije do sada "preveo " te udzbenike??
Ako neko ko pozeli da se bavi ronjenjem i slucajno zaluta na ovaj forum, sta ce videti????? 20 % poruka koje se mogu koristiti za nesto edukativno i 80% pljuvacine i kritike.
Verujem da mozemo i na drugi nacin da doprinesemo razvoju ronjenja u Srbiji !!!

Ajde ljudi mozemo to i drugacije!!!

Dubok pozdrav mr joy
mr joy
mr joy

Broj poruka : 316
Godina : 59
Lokacija : Segedin - Pfaffstatten
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Poziv za saradnju vezanu za sakupljanje materijala radni naslov: Istorija ronjenja - Srbija - Page 2 Empty Re: Poziv za saradnju vezanu za sakupljanje materijala radni naslov: Istorija ronjenja - Srbija

Počalji od SRDJAN Ned Feb 27, 2011 10:51 am

Neka nje neka se bavi necim drugim, ima jos uvek ljudi koji ce nadam se u skorije vreme napraviti neke ozbiljnije pomake u ronjenju, a to sto je ne poznajes, jedna muka manje, veruj mi, nista pametno nisi propustio.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Poziv za saradnju vezanu za sakupljanje materijala radni naslov: Istorija ronjenja - Srbija - Page 2 Empty Re: Poziv za saradnju vezanu za sakupljanje materijala radni naslov: Istorija ronjenja - Srbija

Počalji od medigo Uto Mar 01, 2011 12:40 am

Toliko o ronilackoj poeziji, a???
A ti mr joy, da te nema trebalo bi te izmisliti...
Glas razuma...
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Poziv za saradnju vezanu za sakupljanje materijala radni naslov: Istorija ronjenja - Srbija - Page 2 Empty Re: Poziv za saradnju vezanu za sakupljanje materijala radni naslov: Istorija ronjenja - Srbija

Počalji od Dixie RK Sebastian Uto Mar 01, 2011 3:20 am

I ja samo da vas pozdravim, onako u prolazu... Long live mr.Joy, poslednji hipik u regionu i još jedan ljubitelj pisanija Mire Marković.
Važno je samo da na forumu cvrkuću ptičice, cvetaju petunije i pirka lagani prolećni vetrić... Sve drugo je nebitno...
Dixie RK Sebastian
Dixie RK Sebastian

Broj poruka : 334
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Poziv za saradnju vezanu za sakupljanje materijala radni naslov: Istorija ronjenja - Srbija - Page 2 Empty Re: Poziv za saradnju vezanu za sakupljanje materijala radni naslov: Istorija ronjenja - Srbija

Počalji od mr joy Uto Mar 01, 2011 8:44 am

Pozdrav Dixie,
nisam ja hipik. Ali volim kad se kulturno raspravlja o necem i kad se sa dokazima argumentuje nesto. Kao sto sam i ja pitao Pocucu kad je bila tema oko one nesrece u jezeru. Ja ne kazem da treba skrivati negativnosti ili gurati glavu u pesak ako nesto nije u redu. Ali nije svejedno kako to radis.
Nadam se da me razumes.

Dubok pozdrav mr joy
mr joy
mr joy

Broj poruka : 316
Godina : 59
Lokacija : Segedin - Pfaffstatten
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Poziv za saradnju vezanu za sakupljanje materijala radni naslov: Istorija ronjenja - Srbija - Page 2 Empty Re: Poziv za saradnju vezanu za sakupljanje materijala radni naslov: Istorija ronjenja - Srbija

Počalji od Dixie RK Sebastian Uto Mar 01, 2011 11:06 am

Stvari se, dragi moj mr.Joy, moraju nazivati pravim imenom. Uvek i na svakom mestu ! Nema kulturnog dijaloga sa autorima tog užasa na Pivskom jezeru ili sa autorima rečenice " Triton-smrt 2:0".
To su opasni ljudi i, zbog one edukacije o kojoj govoriš, na njih se moraju uperiti svi reflektori.
I dan danas kada razmišljam o toj tragediji u Crnoj Gori bude mi muka ! Kakav je to užas bio !

Dixie RK Sebastian
Dixie RK Sebastian

Broj poruka : 334
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Poziv za saradnju vezanu za sakupljanje materijala radni naslov: Istorija ronjenja - Srbija - Page 2 Empty Re: Poziv za saradnju vezanu za sakupljanje materijala radni naslov: Istorija ronjenja - Srbija

Počalji od SRDJAN Uto Mar 01, 2011 4:05 pm

I sad neko od tih ljudi hoce da pise o ronjenju..............no comment
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Poziv za saradnju vezanu za sakupljanje materijala radni naslov: Istorija ronjenja - Srbija - Page 2 Empty Re: Poziv za saradnju vezanu za sakupljanje materijala radni naslov: Istorija ronjenja - Srbija

Počalji od mr joy Sre Mar 02, 2011 1:46 am

Apsolutno si u pravu. ALi ja ne znam na primer ko je bio tamo na jezeru. Znam da je Pocuca organizovao celu akciju, ali ko je bio prisutan tamo pored njega, to ne znam. E sad niti znam kakve veze ima Tanja sa Pocucom. Napisi mi pa ce mi biti jasnije stvari. Odavde ja samo mogu da sudim po porukama. Mada ne volim da sudim ni o kome.

Dubok pozdrav mr joy
mr joy
mr joy

Broj poruka : 316
Godina : 59
Lokacija : Segedin - Pfaffstatten
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Poziv za saradnju vezanu za sakupljanje materijala radni naslov: Istorija ronjenja - Srbija - Page 2 Empty Re: Poziv za saradnju vezanu za sakupljanje materijala radni naslov: Istorija ronjenja - Srbija

Počalji od Dixie RK Sebastian Sre Mar 02, 2011 3:38 am

Sasvim malo sam mlađi od Tebe, ali dovoljno mator da pripadam tzv."staroj školi kućnog vaspitanja". A ono nam nalaže neke stvari koje su, očigledno, pale u zaborav.
U politici se to zove LUSTRACIJA, a ovde se prosto svodi na sledeće: ako si bio aktivan deo nečega što je napravilo nešto veoma loše (iako možda i nisi direktno učestvovao u konkretnom događaju), onda elementarno vaspitanje nalaže da se pokriješ ušima i budeš veoma, veoma, veoma tih.
Nekako, nije uljudno(blago rečeno) da galamiš i tom galamom pokušavaš da te užasne stvari gurneš u zaborav.
Nije uljudno, nije hrišćanski, a Boga mi nije ni normalno.
Dixie RK Sebastian
Dixie RK Sebastian

Broj poruka : 334
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Poziv za saradnju vezanu za sakupljanje materijala radni naslov: Istorija ronjenja - Srbija - Page 2 Empty Re: Poziv za saradnju vezanu za sakupljanje materijala radni naslov: Istorija ronjenja - Srbija

Počalji od SRDJAN Sre Mar 02, 2011 1:47 pm

Nije se pohvalila da je bila sastavni deo toga, i sve dodirne tacke koje je imala sa ronjenjem su bile vezane za Pocucu, ako bi krenuo da pisem o tome, kao sto sam vec rekao, trebalo bi mi mnogo, mnogo vremena, a i ne verujem da bi citaoci foruma bili u stanju da progutaju toliku kolicinu gadosti i gluposti. Jednom recju, mali Pocuca.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Poziv za saradnju vezanu za sakupljanje materijala radni naslov: Istorija ronjenja - Srbija - Page 2 Empty Re: Poziv za saradnju vezanu za sakupljanje materijala radni naslov: Istorija ronjenja - Srbija

Počalji od SRDJAN Sre Mar 02, 2011 1:50 pm

I jos jedna stvar, da ne zaboravim, da ima i malo ljudskosti i da zna sta je to moral, ne bi pisala te gluposti tacno na Nemanjinu godisnjicu, mislim da to govori vise nego dovoljno o kome se radi.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Poziv za saradnju vezanu za sakupljanje materijala radni naslov: Istorija ronjenja - Srbija - Page 2 Empty Re: Poziv za saradnju vezanu za sakupljanje materijala radni naslov: Istorija ronjenja - Srbija

Počalji od Ucenik Ned Mar 20, 2011 9:13 am

Srki brate ili vec ko je upucen....Hoce li neko molim vas , da napise nesto o incidentu na tom jezeru??
Cuo sam kojekakve izjave,ali nista konkretno da cujem ?
Molim ako moze ukratko da se napise sta se to desilo cisto da ne budem u zabludi i naravno prema svima imam duzno postovanje.
Nikom nista ne uzimam za zlo,taman posla ,ali samo pitam posto vi ,,stariji" ronioci vec to znate, a mi ,,gusteri" ne.Mozda izvucemo nesto pozitivno iz tog na zalost, tragicnog incidenta...

Pozdrav

Ucenik

Broj poruka : 32
Datum upisa : 20.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poziv za saradnju vezanu za sakupljanje materijala radni naslov: Istorija ronjenja - Srbija - Page 2 Empty Re: Poziv za saradnju vezanu za sakupljanje materijala radni naslov: Istorija ronjenja - Srbija

Počalji od SRDJAN Ned Mar 20, 2011 7:18 pm

To sta se tacno desilo nikada necemo saznati, a i nije u redu da ja pisem o tome, zamolicu Anu, pa ako bude htela napisace ona.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Poziv za saradnju vezanu za sakupljanje materijala radni naslov: Istorija ronjenja - Srbija - Page 2 Empty Re: Poziv za saradnju vezanu za sakupljanje materijala radni naslov: Istorija ronjenja - Srbija

Počalji od mr joy Pon Mar 21, 2011 5:30 am

Vec je bilo reci o tom incidentu. Samo se ne secam u kom postu.
Ako te ne mrzi pretrazi pa ces naci.

Dubok pozdrav mr joy
mr joy
mr joy

Broj poruka : 316
Godina : 59
Lokacija : Segedin - Pfaffstatten
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Poziv za saradnju vezanu za sakupljanje materijala radni naslov: Istorija ronjenja - Srbija - Page 2 Empty Re: Poziv za saradnju vezanu za sakupljanje materijala radni naslov: Istorija ronjenja - Srbija

Počalji od Ucenik Uto Mar 22, 2011 9:54 am

Hvala, ali nisam nasao nista..

Ucenik

Broj poruka : 32
Datum upisa : 20.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poziv za saradnju vezanu za sakupljanje materijala radni naslov: Istorija ronjenja - Srbija - Page 2 Empty Re: Poziv za saradnju vezanu za sakupljanje materijala radni naslov: Istorija ronjenja - Srbija

Počalji od . Uto Mar 22, 2011 9:42 pm

.


Poslednji izmenio vlada747 dana Čet Jun 27, 2013 10:12 am, izmenjeno ukupno 1 puta

.
Admin

Broj poruka : 507
Datum upisa : 29.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Poziv za saradnju vezanu za sakupljanje materijala radni naslov: Istorija ronjenja - Srbija - Page 2 Empty Re: Poziv za saradnju vezanu za sakupljanje materijala radni naslov: Istorija ronjenja - Srbija

Počalji od Neo Sre Mar 23, 2011 9:23 pm

Ako je neko voljan(Vlada ) i moze to neka postavi tu temu ili pokrene pricu o incidentu na Pivskom jezeru . Da se ucimo na tudjim greskama !!!!

Ako je Frog-ica i imala ucesca u tome,ne vidim prepreku da sakuplja materijal i mozda konacno i objavi istoriju ronjenja. Mozda je njen pogled na incident sa ove vremenske distance upravo ono sto neko zeli da procita ili ..... ili Srbi nemaju pravo na istoriju pa ni ronjenja ili je krenula da radi nesto sto je rezervisano za "jake" ronioce . Pokusavam ,ali ne vidim vezu izmedju prikupljanja i slaganja materijala ,pri tome javno i transparentno na forumu i "jakog" ronioca-ce ( sta god to znaci).


Neo

Broj poruka : 31
Datum upisa : 17.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Poziv za saradnju vezanu za sakupljanje materijala radni naslov: Istorija ronjenja - Srbija - Page 2 Empty Re: Poziv za saradnju vezanu za sakupljanje materijala radni naslov: Istorija ronjenja - Srbija

Počalji od . Čet Mar 24, 2011 12:10 pm

.


Poslednji izmenio vlada747 dana Čet Jun 27, 2013 10:12 am, izmenjeno ukupno 1 puta

.
Admin

Broj poruka : 507
Datum upisa : 29.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Poziv za saradnju vezanu za sakupljanje materijala radni naslov: Istorija ronjenja - Srbija - Page 2 Empty Re: Poziv za saradnju vezanu za sakupljanje materijala radni naslov: Istorija ronjenja - Srbija

Počalji od SRDJAN Čet Mar 24, 2011 9:51 pm

Neo ::Ako je neko voljan(Vlada ) i moze to neka postavi tu temu ili pokrene pricu o incidentu na Pivskom jezeru . Da se ucimo na tudjim greskama !!!!

Ako je Frog-ica i imala ucesca u tome,ne vidim prepreku da sakuplja materijal i mozda konacno i objavi istoriju ronjenja. Mozda je njen pogled na incident sa ove vremenske distance upravo ono sto neko zeli da procita ili ..... ili Srbi nemaju pravo na istoriju pa ni ronjenja ili je krenula da radi nesto sto je rezervisano za "jake" ronioce . Pokusavam ,ali ne vidim vezu izmedju prikupljanja i slaganja materijala ,pri tome javno i transparentno na forumu i "jakog" ronioca-ce ( sta god to znaci).



Sto se Pivskog jezera tice, Ana ce uskoro otvoriti tu temu, a sto se Frog-ice tice, bolje je da se ne hvata nicega sto ima dodirnih tacaka sa ronjenjem jer nam iskustvo govori da da je svaki njen angazman do sada napravio vise stete nego koristi, mogu da zamislim samo na sta bi ta istorija koju bi ona napisala licila, neka se uhvati metle i krpe, to joj je najvisi nivo koji moze da dosegne.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Poziv za saradnju vezanu za sakupljanje materijala radni naslov: Istorija ronjenja - Srbija - Page 2 Empty Re: Poziv za saradnju vezanu za sakupljanje materijala radni naslov: Istorija ronjenja - Srbija

Počalji od Dixie RK Sebastian Pet Mar 25, 2011 5:26 am

vlada747 ::Pokusao sam i sam da saznam na vise strana, sta je krenulo naopako, ali uglavnom sam nailazio na ljude kojima je tesko da pricaju o tome. Nemojte me pogresno razumeti. Ja sam naucen da ucim na tudjim greskama, i uvek smo u klubu iz kog sam potekao vodili razgovore na temu indicenada i kako izvuci pouku.
Znam da je svima koji nesto vise o tome znaju tesko da pricaju o tome.
Zato i ne zelim da nekome cackam po "ranama". Kad dodje vreme. Kad se stisaju strasti.
Sada bi samo ponovo otvorili Pandorinu kutiju.
Pozzzzzz

Sa još nekoliko prijatelja sam bio prisutan kada je osoba koja je preživela taj UŽAS (a nije Počuča), pričao Peci o svim detaljima tragedije (njegovo ime neću da navedem jer sam siguran da on ne želi da ga ponovo razvlače, pa molim i ostale da to ne čine dok ga ne pitaju). To je toliko jezivo, užasno i mučno da mi se i ovog trenutka, dok pišem, prevrće želudac.
Ako se ikada ponovo otvori ta tema, dobro sve pročitajte i o svemu dobro razmislite !
Mnogo toga će vam biti jasnije i moći ćete da razumete neke stvari o kojima do tog trenutka, verovatno, niste ni razmišljali. Biće vam i jasnije zbog čega sam reagovao kako sam reagovao na moronsku rečenicu " Triton-smrt 2:0" i zbog čega je važno da prepoznate opasne ljude među nama.
To je bila strašna tragedija...
Dixie RK Sebastian
Dixie RK Sebastian

Broj poruka : 334
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Poziv za saradnju vezanu za sakupljanje materijala radni naslov: Istorija ronjenja - Srbija - Page 2 Empty Re: Poziv za saradnju vezanu za sakupljanje materijala radni naslov: Istorija ronjenja - Srbija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu