RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pomoc oko kupovine

+15
mr joy
Điđi
Sile
Nemanja87bgd
smexy
saleks
posejdon
SRDJAN
.
conybgd
milutinm
controlsound
markokg1982
Silent
Zuba
19 posters

Strana 5 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Ići dole

Pomoc oko kupovine - Page 5 Empty Re: Pomoc oko kupovine

Počalji od MILAN.MURINA Sre Jul 23, 2014 10:59 pm

U Sutomoru je bila prodavnica ali je zatvorena zato u Baru imas dve ili tri , jedna na samom ulazu u Bar a drugu koju znam je u centru . Tamo sam svako leto imam dobrog prijatelja u Susnju .

MILAN.MURINA

Broj poruka : 22
Godina : 46
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Pomoc oko kupovine - Page 5 Empty Re: Pomoc oko kupovine

Počalji od nevr Čet Jul 24, 2014 2:02 am

Za tu u centru znam ali nisam siguran da ima cirkularne gume i dyneema kanap.
U svakom slučaju hvala

nevr

Broj poruka : 10
Godina : 54
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 27.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Pomoc oko kupovine - Page 5 Empty Re: Pomoc oko kupovine

Počalji od dooki Pet Jul 25, 2014 2:34 am

U Marini u Baru ima jedna prodavnica u maju je radila kada sam bio Smile

dooki

Broj poruka : 2
Datum upisa : 23.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Pomoc oko kupovine - Page 5 Empty Re: Pomoc oko kupovine

Počalji od markokg1982 Čet Avg 14, 2014 7:40 pm

Prophet ::Posto sam novi clan , hteo bih da uzmem neku masku za ronjenje, inace sam u blizini Novog Sada, Svidela mi se na oko ta OCCHIO PLUS Maska,27e i ta duvaljka koju je clan Nemanja postavio Cressi DRY 9e, taman sam i mislio oko 35 e da dam najvise. Mislim da za te pare nema bolje. Pa me zanima od koga i gde mogu da kupim i po kojoj ceni? Inace ne lovim, samo uzivam. I jel mi mozete preporuciti neku ako ne ovu masku. Uzeo sam vec letovanje na Lefkadi, ima jedna plaza agiofilli koja je prepuna riba i podvodnog zivota , a voda je kristalno cista. Pa bih tamo 20 dana proveo. Hvala na odgovoru.
Kontaktiraj Ernesta (Posejdon) za tu masku i duvaljku. Maska je odlicna. Ima jako malu zapreminu sto ti znaci na vecoj dubini. Iako vazi pravilo da maska ne odgovara svima isto, ja sam kupio 4 maske od Ernesta i sve 4 razlicite. Na moru smo se tako menjali i svi smo zakljucili da ova occhio odlicno odgovara svima, a cena je najpristupacnija od maski.

Sto se ronjenja na Lefkadi tice, ja sam se vratio sa Lefkade pre 4 dana, ronio sam na svim plazama, a takodje i na Agiofili-u. Video sam samo male ribe u jatu (ne znam nazive, u pitanju su bele ribe sa crnom tackom na prelazu izmedju kicme i repa i nisu vece od mozda najvise 200g po komadu), i tek po neku salpa salpa-u. Takodje, voda je bila ledena.
Najvise riba za uzivanje (i podvodni ribolov generalno) imas na plazi Desimi ispod Nidria. Takodje, lepo mesto za ronjenje je i plaza Agios Nikitas. Plaza je mala. Kada dodjes na nju, gledajuci pravo i blago levo, videces da na nekih 100m udaljenosti imas stene koje malo vire iz vode. Tu mozes videti krupnije primerke nekih riba koje sam video prvi put u zivotu. Ima i nekih velikih crno belih koje se kriju u dubljim delovima tih stena. Nisam ih gadjao jer nisam znao da li smem da ih jedem.
markokg1982
markokg1982

Broj poruka : 56
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Pomoc oko kupovine - Page 5 Empty Re: Pomoc oko kupovine

Počalji od Prophet Sre Avg 20, 2014 9:50 pm

markokg1982, Hvala vam na odgovoru, alI sa tim covekom sam imao negativno iskustvo. Kontaktirao sam Ernesta jos pocetkom Avgusta, i rekao mi je da se sprema za more, pa kada stigne 3-eg sa mora, cemo srediti sve, prvo sam ga pitao za creesi perl masku, na sta mi je rekao da nema , reko ok. Posalje mi cenovnik i Nadjem ja neku aqualung oyster, covek me zove kada je dosao sa mora, ja mu kazem da hocu tu masku-kaze mi mora da se naruci i bice za par dana i kao tipa zovu me milion njih, dodje mi da bacim telefon-mislim se u sebi, pa sto ste se onda prihvatili tog posla ako vam smeta sto vas zovu da naruce maske ljudi. Zovem ti ja njega posle nedelju dana i dobijam odgovor, kako se ne javljaju i da ce ih on zvati i da on nikada nije imao problema sa cressi kada je narucivao. Zovem ja opet posle nedelju dana to je vec 2 nedelja, i dobijam odgovor da te maske nema vise i da se rasprodala, ali mu stize u subotu  CRESSI OCCHIO PLUS, reko super moze, ostavite mi je i odmah mi je posaljite. Dolazi subota, zovem lika i javlja se, kaze ima problema sa nekim autom i naprica mi ne znam ni ja sta, da je njegov zapalio bi ga vec, i da ga zovem malo kasnije. Zovnem ti ja njega posle tacno 5 sata, i kaze mi da jos namesta kola, al da ne brinem maska je stigla, reko hvala bogu, super, i da ce me on nazvati malo kasnije. Prosao dan, niko ne zove, ja sutradan saljem ernestu mail sta se desava? I dobijam odgovor MASKA JE PRODATA i posalje mi cenovnik koje ima druge, reko kako prodata kada sam vas zvao juce par puta i pre nedelju dana i sve smo se dogovorili, da bih dobio odgovor sledeca tura stize 21 og u cetvrtak , to jest danas. Mislim u sebi ajde ok, posaljem mu mail i poruku -KADA VAS MOLIM DA MI MASKU POSALJETE CIM VAM STIGNE. AKO TREBA I CASTICU VAS, na sta dobijam odgovor porucena je.  Evo dosao je I danasnji dan, posle 4 nedelje cimanja, ja se razmisljam, taman ako mi posalje sutra masku kurirom Petak 22og, meni stize u ponedeljak 25og i Ja u SREDU idem na more, al djavola. Covek mi se javi i kaze da su poslali maske a da CRESSI OCCHIO MASK nisu-a navodno na pocetku govorio sa cressi nikada nije imao problema u narucivanju. I kao dobijam je sledece nedelje, pa ako mi odgovara? E, pa ako mi odgovara a milion puta sam mu napisao da idem 27og, ili ako ne sutra ima neke aqualung. Laughing  Laughing  Laughing Koja neozbiljnost, tako ko god da narucuje masku od ovog prodavca neka je naruci 2 meseca unapred. I da, ako neko ne veruje u pricu sto sam napisao imam sve dokaze u telefonu kao i u meilu. A sada idem da kupim masku Omer Alien ili Sea SUB Extreme na kupujem prodajem, makar znam da ce mi sutra odmah stici. Jos coveku par postova pre cetitam sto je postao zastupnik. E pa gospodine, usrecili su se sa vama sigurno. Ovaj text cu proslediti na sve forume , tako da svi znaju kakvo sam iskustvo doziveo sa ovim covekom.

Prophet

Broj poruka : 5
Datum upisa : 21.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Pomoc oko kupovine - Page 5 Empty Re: Pomoc oko kupovine

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu